Strom snů (1994)

Boha, to je zase preklad názvu filmu, neskutočná drzosť.

Pomsta (2019)

Iné kokotiny tu majú maximálne hodnotenie, takže toto si určite zaslúži 5 hviezdičiek.

Spikesova banda (1974)

POZOR!!! pri čítaní komentárov, prezrádzajú koniec.

Dálniční hlídka (2019)

Preboha, to ktorý magor zase preložil názov, že Dálniční hlídka?! To je čistý kokotizmus.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

To už hádam ani nie je Spider-Man. Smutné, že sú tu podporovatelia islamu a týrania žien, ktorým nevadí, že tam je dievča s hidžábom, Petrova spolužiačka a blbeček tu ešte ide vypisovať, nech roztrhne nacionalistov. Poučovať by si mal inde, skús u moslimov.

Neberte nám princeznu (1981) (TV film)

Budem trošku drsný. Nazdar, kokoti prijebaní. Toto má 63 %?!?!? Prečo, lebo je to slovenské? Škoda slov nad vami. A muzikál je super, pesničky, ktoré žijú aj dnes a dej to má tiež. Takže suck my suck :D

The Quiet Earth (1985)

V TV bol tento film pod názvom Mĺkva Zem, sem tam som si natento film spomenul a tu som ho konečne objavil.

Světová invaze (2011) odpad!

Zrejme film na objednávku armády/Marine Corps., aby zakryli prúsery z Iraku a Afganistanu a ukázali, akí sú ich chlapci hrdinovia, väčšiu kokotinu som dávno nevidel. Óda na americh mariňákov, film tak pre 6 ročných chlapcov, ktorým stačí pif paf, bum bum. Niekto tu píše, že film má vraj pobaviť. Ok aj ja si rád pozriem oddychovku, "tupý" akčňák, ale toto je total pičovina.

Divoši (2012) odpad!

Odporná herci, hovadina, ty kokos, tomuto dať 5 hviezdičiek...