Profesor T. - Kolej Vltava (2018) (epizoda)

První díl byl skvělý. Postavy jsou poměrně sympatické, ale samozřejmě divák o nich chce vědět víc, takže doufám, že toho se v dalších dílech dočkáme. Potlesk za tu scénu na střeše a pohledy na Prahu. Osobně mi přijde, že role profesora Taubera je pro Pavla Řezníčka dokonalá. Hudební podkres už jen doplnil skvělý první díl. Nemůžu se dočkat příští neděle.

Osmá třída (2018)

O filmu jsem toho předem moc nevěděla, jen to, že je velmi oceňován kritiky ve Spojených státech. Během těch 90 minut jsem si kolikrát říkala na co že to vlastně koukám, ale jakmile film skončil, tak mi to vlastně došlo. Netuším, jak moc se jelo dle scénáře, ale řekla bych, že hodně to bylo o tom, co přinesla představitelka hlavní role. Film je dokonalým pohledem do toho, jaká je současná generace mládeže. Skutečnost, že jejich životy se odehrávají na sociálních sítích. Skutečnost, že je pro ně vzhled vším. Podle mého toto film skvěle vykresluje a mnoho mladých holek se v tom uvidí. Rozhodně se mi líbila hudba, ačkoliv toho Orinoco flow tam bylo na můj vkus až moc. :D

60 sekund (2000)

Tohle je film mého dětství. Moc ráda se k němu vracím. Zejména se mi líbí hudební doprovod.

Láska v malé Itálii (2018)

Je to sice plné samých klišé, ale je to moc roztomilá romantická komedie. Chemie mezi Emmou a Haydenem funguje, hvězdička dolů je za ta klišé a bohužel za problematické obsazení herců - postavy měli být ve stejném věku, ale je tu zřejmé, že Hayden je o mnoho let starší.

Kolonie (2015)

Původně jsem dala hvězdičky čtyři, no po titulcích jsem hodnocení změnila na pět. Emma a Daniel byli úžasní, opravdu sem v některých momentech koukala bez dechu na televizi. Tento film se mi hrozně líbil a rozhodně si jej zařadím do seznamu svých oblíbených filmů.

Tatlı İntikam (2016) (seriál)

Roztomilá turecká romanťárna. Leyla Lydia spolu s Furkanem tvoří zajímavý pár. Zajímavé je, že ani ostatní postavy nejsou upozaděné, naopak mají poměrně velký prostor.

For the People (2018) (seriál)

Klasické drama od Shondalandu, které se věnuje mladé generaci obhájců a žalobců. Obsazení funguje, jak má. Příběhy v každém díle jsou zajímavé. Rozhodně doporučuji všem, kteří rádi sledují seriály z právnického prostředí. Stojí to totiž za to.

Dáma a Král - Ať žije král (2018) (epizoda)

Tato řada bude evidentně mít jeden velký příběh v jehož rámci se bude odvíjet epizodní přiběh. Zatím to funguje, ale otázka je, jak dlouho. Navíc nová posila v podobě Michala Daleckého je skvělým doplněním obsazení.

Kryštůfek Robin (2018)

Já to věděla už když jsem viděla první trailer. Tenhle film je boží!! Medvídek Pú byl vždycky můj oblíbenec a tak byla nutnost zajít na tento film a nelituju. Já jsem přespokojená. Tohle se více než povedlo. Hayley Atwell spolu s Ewanem jsou úžasná dvojka. Doporučuji všem ke zhlédnutí, rozhodně nebudete litovat.

Právem odsouzeni (2016) (seriál)

Mně se tenhle seriál líbil. Hayley Atwell byla skvělá. Škoda toho, že se nedožil druhé řady.