Drazí sousedé (2016) (seriál)

První díl se mi moc líbil. Bude zajímavé sledovat, jak se Pražáci poperou se životem na venkově, kde v domě není tekoucí voda. Už z prvního dílu byla vidět snaha o vtip a upřímně párkrát jsem se od srdce zasmála, to se často nestává. Každopádně obsazení seriálu se mi líbí, oceňuji obsazení Petra Buchty a Štěpána Benoniho, pro mě se jednalo o nejlepší elementy.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Film, na který jsem chtěla jít do kina, ale bohužel jsem to nestihla. Matouš Ruml, pro mne do té doby znám jen z Comebacku, zde dle mého názoru exceluje. Mimo něj je zde i nová generace herců - Terka Nvotová či Petr Buchta. Příběh je trochu víc předvídatelný, ale dle mě to není na škodu. [Televizní premiéra - TV Nova 7. 9. 2015]

Drsňačky (2013)

Sandru zbožňuji, stejně tak i Melissu. Proto jsem od filmu očekávala, že mne nějak chytí a nepustí, ale upřímně já se nudila. Pro někoho možná jde o dobrý film, ale pro mne to byl film ke kterému už se nikdy nevrátím.

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

Konečně se mi líbí vizuální zpracování a obecně prostředí. To, co my chybělo v předchozích řadách tu konečně je. Hvězdička až dvě je za Kláru a Martu, podle mého jediné ony dvě dávají nějaké hodnocení.

Lucifer (2016) (seriál)

Sexy hlavní hrdina, přízvuk, zajímavý příběh, fungující chemie mezi hlavními herci. Potenciál byl využit, aspoň tedy v pilotu. Seriál jsem chtěla vidět díky traileru, který mne prostě dostal. Hlavní otázka pro mne však je, jak to do roku 2016 vydržet. :D

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Žraloci opět útočí. Trojka je mnohem lepší než dvojka, nicméně pořád si budu stát za tím, že Sharknado je série, která nemá hlavu ani patu. A vlastně po vidění filmu se sami sebe ptáte: "What the hell!"

Hitman: Agent 47 (2015)

Film, který byl kritiky ze Spojených států ohodnocen jako hodně špatný. No, já nesouhlasím, opět. Už z traileru, který jsem viděla v půlce července jsem věděla, že tenhle film prostě musím vidět. Ze začátku mi sice trvalo pochopit o co vlastně jde, ale pak už to byl normální akčňák. Dynamika ve filmu ungovala, jak měla. Akorát mi dělala problém představitelka hlavní role, u ní mi přišlo že má jen jeden výraz a ten používá celou dobu. Pro mě je Hitman: Agent 47 jedním z nej akčních filmů posledních let.

Přístav (2015) (seriál) odpad!

Vydržela jsem 5 minut. Další vztahovka, co vsází na známé herce. Pokud se nechcete unudit k smrti, tak se seriálu vyhněte, beztak nebude mít dlouhého trvání.

Jenny se vdává (2015)

Po delší době hledání, jsem film konečně viděla. Katherine Heigl mám jako herečku velmi ráda, tudíž byl pro mne tento film de facto povinností. A že to byla ale příjemná povinnost. Film o mladé ženě, která se rozhodne říci svým rodičům po letech, že je lesbička. Nutno podotknout, že rodiče jsou zaskočení. :D Pro mne byl film příjemnou oddychovkou. Na závěr bych ještě ráda zmínila, že vidět Alexis Bledel s těma jejíma očima ve filmu, jak se líbá s Izzie z Grey's, to opravdu stálo za to.