Ant-Man a Wasp (2018)

Druhý díl podle mého zcela předčil jedničku. Paulovi a Evangeline chemie funguje, Michael Douglas je jako vždy vynikající. Michael Peňa film ovládl po humorné stránce, záporačka Ghost byla zajímavá a rozhodně bych ji ještě někdy chtěla vidět v nějakém dalším Marvel filmu. Je zřejmé, že film není klasika Marvel, prostě je pro rodiny s dětmi, ale i přesto si dle mého zaslouží pozornost.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Dvě hvězdičky za Berguzar s Halitem a druhá pak za hudbu.

Troufalky (2017) (seriál)

K seriálu jsem se dostala díky tomu, že jsem jeho hlavní překladatelka. Tudíž již od prvního promo videa jsem věděla, že tenhle seriál bude stát za to. Oceňuji zejména skutečnost, že jsou zde kromě klasických témat (chlapi, sex), diskutována i další témata. V seriálu vše funguje, jak má. Epizody jsou skvěle doplněny o vynikající hudbu. Nejoblíbenější postavou je pro mne šéfredaktorka Jacqueline. Ze začátku působí jako taková ta tvrďačka, ale ve skutečnosti je jakousi "matkou" pro všechny, kdo ji zrovna potřebují. Seriál rozhodně doporučuji, a už se těším na další sezónu, která začne v létě 2018.

Ještě víc (2018)

Onur Saylak dokazuje, že může excelovat i za kamerou. Film má neskutečně silný příběh, který diváka drží a nepustí. Poukazuje na značně aktuální téma migrace a migrantů. Turecké filmy nemají moc povahu překvapit, nicméně film Daha mne překvapil dokonale.

Zasvěcený (2016) (seriál)

Jeden z nejlepších tureckých seriálů. Nechybí tu akce, humor, rodina, prostě všechno, co má správný seriál mít. Cagatay opět ukazuje, že je budoucnost tureckého seriálového průmyslu a značně mu sekunduje i Aras, kterého jsem poprvé měla možnost vidět právě zde.

Specialisté (2017) (seriál)

Seriál, který z popisu měl potenciál, bohužel ne vše funguje tak, jak má. Příběh je milionkrát okoukaný - navíc myslím, že seriálu konstrukce příběhů spíše ubližuje. Nicméně, jedna hvězdička je za pohledy na Prahu. Druhou hvězdičku získává seriál za hudbu a ta třetí je za obsazení Štáfka a Adamczyka.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Ano! Ano! Ano! Stará dobrá parta je zpátky! Ačkoliv jsou lepší! Novýmu Top Gearu Grand Tour pohotově nakopala zadek! Chemie mezi nimi je prostě nepřekonatelná, to nikde jinde neuvidíte. Formát je jiný, zajímavější. Na moderátorech je vidět pohoda a uvolnění, občas navážení do Top Gearu, což se perfektně hodí do dané situace. Prostě Grand Tour je top a jestli bude celá série v podobném duchu, jako první díl, tak se máme na co těšit.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Docela se divím tomu, že seriál nebyl vůbec vysílán v České republice, a přitom měl celkem devět řad :D. Já mám teen seriály docela ráda, navíc v tomto mne neskutečně zaujalo herecké obsazení. Většinu herců znám z jejich současných projektů a tak sem si OTH zkoukla zpětně, ale stejně se mi to líbilo. Je to klasika teen - řeší se tu vztahy, mrchy na škole, je tu ten podivín a podivínka, na kterých seriál de facto stojí. Je tu klasická proměna mrchy v dobrou osobu. Prostě všechno, co má správný teen seriál mít. Navíc hudební složka seriálu je prostě špička.

Zloději zelených koní (2016)

Na filmu jsem byla s kámoškou. Nevěděla jsem, co očekávat vzhledem k faktu, že knihu jsem nečetla. Nicméně z kina jsem zklamaná rozhodně neodcházela. Pavel Liška a Jenovéfa Boková hráli úžasné role. Trošku rozporuplnou postavou pro mne byl ten mladý herec, jehož jméno si nepamatuji. Akorát nevím zda je to tak i v knize či nikoliv, ale ten konec byl nějak neúplný. Takhle filmy přece nekončí, ne? Za to jde jedna hvězdička dolů.

Crowded (2016) (seriál)

Komedie, u které je škoda že má jen jednu řadu. Chemie mezi herci fungovala, občas samozřejmě hluchá místa, ale převažovaly momenty, které nutí k smíchu. Obzvlášť oceňuji obsazení Carrie a Patricka, ti byli prostě nejlepší.