Posel budoucnosti (1997)

Je smutné tu čítať tak desivé smutné katastrofické komenty. Ja som ten film videl ako malý ,a prirástol mi k srdcu. Videl som ho ako teenager a stále tam ostal. Videl som ho ako dospelý a stále tam je. Ten film ma možno chyby, možno podla adaptácie nie je, ale je neskutočne ťahavý. A má čo do seba. Postman. Proste človek ktorý ameriku má rád. Nechápem ten smutok nad tým filmom, ked ten film je proste klasika.

Správná volba (2008)

Na tento film reagujem pozitívne, poviem Vám to ale očami svojho otca ktorý nenavídí prieebeh amerických volieb, klasické americké vtipy a ideoligu USA...Prenho ten film ušiel, mal svoje čaro,a tým pádom aj 3 hviezdičky, ale bez Costnera by to neutiahlo ani Jednu.

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

Po dlhej dobe sa ozval Costner s Westernákom ktorý bere dych. Síce rozdelený do 3 častí, ale vyhrotené súboje 2 rodín ktoré su na dennom poriadku vedia dosť dobre zaujať. K tomu pekelne nadupaná hudba, ktorá vás vcucne. Humor, a konverzácie ktoré Vás tiež dostanú. Myslím že kvalitka ktorá sa oplatí pozrieť. Neskutočných 5 hviezd odo mňa.

Neúplatní (1987)

Ten film je tak mladý, ako zároven starý. V každom prípade nábeh filmu je excelentný, Robert ako Capone, no žasnem zas a zas. Costner ako poliš, a neskutočne írsky Connery ako back up from old age ou. Treba vidieť, treba si to užiť. Len posledná scena s čaakaním na vlak sa mi neskutočne nelubila, ale aj tak to má HIGH FIVE.

Americký gangster (2007)

Ked mám chuť na gangsterský film, Tento je ON. Russel, Denzel, Idris, Josh, to su krstné mená ktoré tvoria tento film akčný, vtipný, napinavý, a hustý. Neviem si predstaviť nič iné ako len si ten film vychutnať. Scott knows what he s doing , man.

Na odstřel (2009)

Je až záhadné ako može Russov pomalý novinársky hlas totálne dostať diváka. Pridajte tomu ešte Ben Afflecka, ktorý hrá politika a sme za vodou. Tomuto filmu nech je zápletka hocijaká, ked tito dvaja maju svoje akcenty a ich napatie v nich v poriadku, tak Vás to dostane. No matter what stupid film. Títo dvaja to utiahnu vždy.

Labyrint lží (2008)

Thriller, ktorý si vždy rád pozriem. Trio Strong,Dicaprio,Crowe robí tento film výnimočným. Spionáž, ktorá utkvela hru plnu napatia,akcie, doslova aj klamstiev, a lásky. Mám pocit ale že nebolo všetko správne dotiahnuté. Akokeby ten istý zločin sa može stať znovu. Dovera je to čo potrebujeme.

Gladiátor (2000)

Historický veľkofilm natočený skutočne vo veľkom štýle. Prvá polhodina je briliantná, neskôr to upadá do takej menšej skazy napatia, a následne vystúpi s fantastickým finišom. Plejáda hercov ktorá Vás neminie, Vám tak zachráni večer. Najlepšie pozerať po 2ročnej odmlke.

Robin Hood (2010)

Kedže tématika Robin Hood vždycky bola ťahákom, vždy v nej hral niekto významný, Tentokrát je to Russel Crowe, ktorý síce rolu zahral s umením, no celý film by sa mal volať Robin Longstride lebo poukazuje úplne na niečo iné ako povodná tématika, ale Scottovi a Crowowi sa to dá upustiť. Mark Strong v roli zloducha je už len tortička na plátne. Každom prípade ma to ťahá si zas pozrieť pôvodneho s Kevinom.

Muž z oceli (2013)

Megafilmík. Cakal som, zdráhal som sa nechať si čas si to pozrieť v bluray kvalite, ale stálo to za to. Velmi dobre spravený kúsok. Obzvlášť neznášam Shannona ale tu za jeho podlý výraz,,s fuzikmi, a brnením to zahral kvalitne. Ruky hore. Cavil tiež má čo do seba. Russell Crowe a Costner tomu len dodali šmrnc. Efekty, visáž, exterier interier lodí, a aj kvalita filmu excelentná, Treba užiť s "volume up" :D