Slova (2012)

Trailer k filmu velmi dobre spravený, Film sám o sebe spravený dobre, spôsob podania dobre. Zápletka, tá je na Vás. Riešenie na Vás. Tajomnosť dominuje, Akcenty tiež,, len nejako sa strácala ku koncu iskra, a stratil som sa i ja. Celkovo ale dojemné, so špitkou zúfalstva o zmysle konca.

Pařba v Bangkoku (2011)

To sa ani nedá komentovať, Hangover je proste Hangover. Len PS: Liam Neeson tam mal mať menšiu ulohu, no nevydalo. :D

Terapie láskou (2012)

s hrdosťou prehlasujem za jeden z najlepších filmov roka 2013. Neskutočne veľa hercov po kope, neskutočne veľa vtipných bizarných situácii, neskutočne dobrá muzika vid Danny Elfman, krátka story ako byť šikovný aj v zlých časoch, ako prekonať krizu, Ako nájsť v krize aktivitu ktorá nám zabije čas. Behanie v igelite :) Tancovanie len pre výhru stávky :) DE NIRO pán herec, ten jeho úsmev, hlas, a akcent..skvelé do tohto fiilmu, Všeobecne som najprv čakal nejakú sraáboru, ale po zhliadnutí som dýchal zhlboka, po 2x to isté. Ten film mi robí radosť, Ten film je moj liek na depresiu. Tá riťka u Jenifer je proste k sežrání. 5 hviezdičiek aj keby umieram a už nepočujem, aj ako hluchému, nemému by mi došlo že ten film je sakra dobrý.

Za borovicovým hájem (2012)

Prvá časť filmu nuda, iba herci to udržovali, druhá časť filmu pekne prekvapila, a z hrdinu sa stal starosta, a z odpadlíka zlá spomienka, neviem prečo,ale v tom filme boli obaja hlavní predstaviteľia zároveň cute, and cruel. Ak má niekto rád zdlhávvé zápletky , watch it, ale ak na druhej strane Vám trošku chýba akcia medzi nudou...Možno to vypnete. Bradley Cooper a Ryan Gossling, ich sláva je na zostupe, a aj vdaka tomuto filmu.

Stalo se (2008)

niekedy ,mám pocit že sa svet otáča proti nám, a zastaví. Tu to ale treba urobiť tiež.. Ale vami. Nudné, chvíľku až hororovo katastrofické, že WTF...aj po 2 zhliadnutí, nič moc. strata času, mrzí ma len to obsadenie, jedine to donutilo uvažovať to vôbec pozrieť 1X, druhý krát som nemal doma nič hororové pre mou priateľľku, tak som vytiahol tento kúsok, výsledok, no sex no fear, just " what s this dear " ?

Yes Man (2008)

konečne komedia kde Jim Carrey nemusel hádzať ťoľko umelých úsmevov aby "rozosmial" , vtipné, svieže, trošku divno originálne, hudba doprevádzala to not turn offf

jOBS (2013)

Začiatok filmu poukazoval na Ipod, takže s nádychom som čakal ako sa z malej dedinky veľkej čiernej techniky dostaneme k IPODU a viac, NESTALO SA. Totálne zbabraný úvod filmu, ale napriek tomu načo úvod nastavil latku, a nevzládol ju, film stál za to, miestami nuda, miesta parádna hudba, miestami akcent pána Kutchera nadchýnal, ale všeobecne ak to takto bolo real, klobúk dole. Problém je a bude že som očakával viac od predstavovaných produktov, a hlavne toho hlavného na začiatku. Čakal som zrod a aj pád Steva Jobsa, no došli sme len po farebné dizajny niekde neviem kde, namiesto Ipodu, IPADU, a smrti. Ale trefne natočené, humorné, ale nebolo to proste celé.

Elysium (2013)

Celkovo tento film má čo dočinenia s idylickou budúcnosťou, a v reálnom spracovaní deja a boja medzi dobrom a zlom to zmákli celkom obstojne. Akcia napatie je tu poznať, ale s Krugerom to trošku mocne prehánali, a ten ruský či švédsky parchant žil na plátne príliš dlho, tým pádok dlžka a zmyselnosť filmu utrpela, ale efekty, a humor bolo stále poznať. Najlepšia scéna z filmu je rozhovor Matta Damona s robotickým policajtom. Ironia,Sarkazmus. Yes, I am OK with this film.

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Pilot celkom uveriteľný, s očakávaním čo sa bude diať daľej. Superschopnosti nevídaných rozmerov o ktorých sa dozvieme neskor :)... for LOST fans, záporáka tam hrá Jacob a.k.a parádne zahraná rola, taktiež s vynikajúcim akcentom, tých mladých spratkov nepoznám ale dostali sa mi pod kožu. po 4 častiach bažím po vysvetleniach, a chcem VIAC

Správci osudu (2011)

úvod filmu až po koniec ma neskutočný nábeh, jednak herecký, hudobný , humorný, tak aj originálny... Hudba vás ťahá každým okamžikom, dokonca by som povedal že Vám bude robiť radosť, Matt Damon ma neskutočnú charizmu jeho konverzácie s Emily Blunt sú vtipné, svieže, a taktné a to je to čo film pumpuje, ich láska takisto. Prvá polovička filmu ako sladká omáčka, potom príde Terence s jeho úžasným akcentom a temnou stránkou šťastia a vy viete že začína boj, boj o lásku, ktorá je manipulovaná. u mňa stopercent, dokonca aj slzy radosti padli nielen z krásneho konca, ale aj z hudby čo to dotvárala. zasadená love story pomocou prekrásnej hudby. Just remember, We try to reason with you.