Rudý úsvit: Nová krev (2012)

jediný herec čo tam držal charizmu bol Chris Cooper. Hold zomrel skoro trošičku. A ten sofistikovaný boj mladých, a že amerika víťazí, takých filmov tu už bolo až. až.

Vlk z Wall Street (2013)

Totálna senzácia obohatená vtípkami,vtipmi, humorom, akciou , hudbou , a neskutočným nábehom na veľkolepý film, scény, ktoré nikdy nezabudnete. To sú prvé 2 hodinky filmu. Posledná hodinka je taký menší úpadok,s koncom, ktorý zamrzel. Ale aj tak plný počet. Nedá sa udeliťmenej. Dicaprio je pán herec. Scorcese pán režisér.

Rivalové (2013)

Jediné čo sa tomu filmu dá vytknúť, to je vynechanie reálnych pretekov. Totálne zabudli ako to chodí vo Formule. Nielen koniec, ale aj priebeh chceme. Chceme počuť tie zvuky motorov NAPLNO. Inak zvukovo, vtipne, žánrovo a akčne dobre natočená dráma. Teda príbeh.

2 zbraně (2013)

Celkom dobre pojaté.

Já a robot (2013) (seriál)

Pilot 95 % 1e02 97%. 1e03 99 %..Príjemne prekvapený, že toto scifi tak úšpešne vyrazilo do sveta. Vtipné, Akčné, Stručné, Originálne, a predovšetkým Drsné, a doprevádzané Parádnou elektro muzikou. Karl Urban svoju rolu hrá naozaj výborne. Nedá sa čo vytýkať tomuto seriálu, moje slová potvrdzuje aj IMDB s 8,6 ratingom.

Demolition Man (1993)

Napriek tým "starým" efektom pre SciFi budúcnosť, to bola riadna pecka. Vtipné, gagy ktoré dávali dojem klasickej "staršej" komedie, sarkazmus tu ukázal pravú tvár. Až ku záverečnej scene som tomu neskutočne fandil, potom ten ostatok proste ochabol, žiadny nádych ohromenia. ALe je to proste klasika.

Sejměte Cartera (2000)

Prvá Polhodina, šikovná vtipná podivaná, potom to ide z kopca. Vypnuť. Nuda. Iba tá prvá polhodina, potom sa z toho zrazu stane úplne iný film.

Jedna mezi oči (2012)

Tak srvu je to drsný Stalloneho hlas, ktorý nás prevádza filmom, a ide mu to sakra dobre. V rámci scenára, klasika obohraná, ale taká pohodovečka, klasika. Ničím neprekvapí, ani nesklame. Stallone to má ešte v Krvi, jak herectvo, tak svaly :)

Ošetřovatel (2011)

Z celého filmu boli hlavnými postavami zvieratká a ich hlasy, ostatok ani film nebol. Teda okrem výletu gorily do ludskej "prírody". Inak nuda. Ale Stallone, Sandler dokonalé zvieratká, treba si domov zobrať. :D

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Nuž , Adam opať nesklamal, a i napriek tomu gejskému klišé natočil celkom jízdu, najlepšie je ked sa ti dvaja hádajú, vtedy to má čo do seba. Dlžka presiahala klasickú "sandlerovskú" minutáž ale stálo to za to. Ja som sa nenudil.