Ozbrojení a nebezpeční (2009)

herecky naplnené, ale scenárom otrepané, prevedením zaostalé, logicky a prakticky nezaujimavé..

Rodinu si nevybíráš (2011)

Síce sa stretli 2 veteráni čo narobili ako duo dosť dobré komedie, tento nový odvar už tak zábavný nebol. Mal svoje chvíľky, ale inak je to pátos. Musím ale uznať celkom originálny námet, ktorý to držal pokope.

Vražedná hra (2012)

Trailer lepší než samotný film. Aj napriek tomu ako som sa tešil na postavu Mattewa Foxa, v celkovom prevedení to bolo pochabé, nelogické, nezapadajúce, a divácky neatraktívne.

Pryč od pece (2013)

Ja neviem či je trendom posledných filmov Balea, veľa veľa kecať. Ale tu toho bolo príliš. Z fajne zosekaného traileru kde sa divák tešil na nejaký akčno dramatický príbeh sa stala pridlhá dráma o bitkárovi závislákovi, bratovi čo ho neustále zachranuje, a o Woodym ďatlovi ktorý toho moc nenaklope do Balea. Záver už ani nehovorím. Jediné čo to zachraňuje je hudba. Aspon niečo vás ukľudní pri tom filme, ktorý bohviečo scenáristicky ani len nepriniesol. Ono to je ťažké už dať niečo originálne do sveta asi.

Dokonalý trik (2006)

Já bych se divil kdyby toto nebol husársky kúsok. Iba divil. Nevytýkam nič, zbožnujem všetko. Krása

Temný úsvit (2006)

klasický happyending vojaka. Nuž. ani nie. Budete trpieť spolu s ním. Reálne citovo dramaticky i s napätím, odrežírované. Nemám výhrady. Ja len, že som pri tom zaspal, a nemám rád smrť a vojenské filmy. Tudiž 1, ale to len preto lebo ten typ filmov nemám rád. Iba Bale ma prinútil čosi vidieť.

Nevyřízený účet (2013)

prvá polhodinka scenára, totálny výmäk. Dialogy stáli za hovno, hádka pred školou zbytočná. Ono to tá prvá polhodinka tak trošku celé udrbkala. No ale prišiel James Franco s jeho temnou atmosférou, a už to išlo hore. Zrazu zastalo, a scenár sa rozvil, a následné klasické klišé ohlade Jasona. V každom filme všetkých zbije, povie pár hlášok, a je predvídateľný. V tomto filme aspon polhodinku James dodal niečo čo nebolo u Stathama známe. Strach a napätie. To že tam boli hudobné vsuvky typu....teraz klídek chill bro.. nehovorím, ale stálo to za to. Príjemne povedené, ja mám rád Jasona, a aj ked thinkujem, a aj rethinkujem, ono tých 80 PERCENT určite má.

Zpátky do ringu (2013)

Ja neviem, prečo v tých amerických filmoch tí černosi tak žvania, žvania a žvania...Asi som rasista, ale to bude kvoli tej ich hube nezastaviteľnej veľkej :) Totálka to kazí film, a tu kde mohlo byť menej černocha, menej basingerovej ,a menej kecania...okresalo by sa to na krásnych 90 minút, nik by sa nenudil. Nik by nepretáčal scény. Ale páni 2 herci to vzládli fantasticky. Najlepšia scéna je od Roberta ked vyjde z baru a za YESUJE si.

Špinavý trik (2013)

Ono možte dať do filmu viacero hercov veľkých mien, ale ked je to ukecaná bullšitina, tak to možte rovno zahodiť.