Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Niekedy nechápem komentáre kde je zahlásená iná skutočnosť než je realita. Predsa ak má niekto rád konkrétneho herca, tak zvedavosť a fanúšikostvo nás bere až ku koncu filmu. Ben Stiller to krásne utiahol, mohlo to byť kratšie, ale stálo to za to. Dokonca tam bolo mnoho vtipných situácií, poprípade narážok. Na Owena som už naučený, že nemusí povedať ani nič vtipné, ale povie to takým spôsobom, že ono to vtipné je..a TOTO je herectvo a charizma, ktorá tu zohravala u niektorých postáv vtip a šmrnc vid Atila, Neandrtálec, Texasan, a hlavne video jak sa zabávajú na číčach a svetle :D Nečakal som veľa, takže ma výkon aj prevedenie prekvapili.. A vy hateri by ste mali vkládať trošku viac svetla k svojim obľúbeným hercom, lebo ptm padá aj iskra filmu..a nie len tohto ale hocijakého...Na hercov by ste sa mali tešiť, a nečakať veľa..+ british location má bodík..kedže milujem akcenty UK tak Lancelot bol top..ale ako skafrať mu nos pred deťmi bolo trošku nechutné aj na mňa.

Švec (2014)

Adam Sandler moc na plátne neoholený nebýva, bolo to príjemne prekvapenie. Scenár filmu bol originálny, možno mnohí predpokladajú, že to bude komédia a gagy, ale bol to len obyčajný príbeh s pár vtipmi. Ale to čo zabudli prvé komenty dodať je, že ten film bol dosť pozerateľný, a Adam uveriteľný...I ked mi prišiel už trošku spomalený občas, ale ešte má iskru...Vzhľadom na to, že je NYC, dalo sa očakávať, že dej filmu tu bude, a ako budúceho návštevníka NYC som si aspoň mohol vychutnať rôzne "scenérie"... Nemám prečo vytknúť tomu filmu, a minimálne 3 hviezdy si zaslúži. Dávam samozrejme 4, lebo mne to ulahodilo, a bola to konečne oddychovka, a nie nič prehnané ako iné jeho filmy :) PS: Steve Buscemi je odveký kamarát Adama, by ma zaujímalo v ktorom filme by on nehral po jeho boku :D

Focus (2015)

Dlho som sa tešil na nejaký ten comeback Willa Smitha - a toto bolo vončo.. Film i napriek dĺžke nemá problém ponúknuť to čo nemáme radi. VZRATY.... Samé twisty, ktoré niekedy boli nečakané, a zároveň v napätí, či nás to stiahne na dno alebo nie. Hudba, scenár, vtip plný počet, ako niekto už spomínal Nestarnúci Will ukazuje telo 30ročného športovca - neviem či mám závidieť a posiloval pre tú rolu, alebo chceli len pritiahnúť oči ženských..Každom prípade Maggot si zaslúžila ukázať viacej...Hm podstate tento film hralo málo ženských, a Maggot to neskutočne utiahla za všetky..

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Prvý diel si zaslúžil od 1ej minuty až po poslednú 100%. Jednoznačne neskutočné dojmy po skončení časti. Dôvody - má to šmrnc, atmosféru, výborný music doprovod, vtipné scény a gagy, strih a kamery perfekto, herecký výkon Boba neskutočný. Čo viac si priať. Daľšiu a ďaľšiu časť !

Noční jízda (2013)

Napriek tomu, že milujem Tomov prízvuk a hodinu a pol ho počúvať bolo skvelé, ale chýbal mi k tomu filmu fakt reálny záver kde by z toho auta aj vystúpil, nezdalo sa mi to moc kompletné. Druhý krát pozrieť za pár rokov...Skôr nie.

Špinavý prachy (2014)

Je obdivuhodné, že Tom Hardy aj napriek tomu že hrá v americkom filme, a americkom meste, stále si zachováva jeho britský prízvuk, síce trošku pozmenený, ale nehrá sa na nič. Už len počúvať ho, a vieme ktorá bije. Film pekne sám utiahol, a aj cez dlžku to spravilo celkom efekt cez zvláštnu psycho atmosféru určitých postáv. A šteniatko, ktoré to celé začalo, a občas uvidíme i zopár drsných vtipov :D...Tomyho sexi prízvuk + sexi Noomi , no nežer to.. + zaujimavý scenár..

Vzpomínka na Titány (2000)

Nezáleží na tom kde žijeme, s kým pracujeme.kým máme dušu v poriadku, dosiahneme veľké veci. Neskutočne vynikajúci film. Patton a Washington sú ťahačmi, ktorí to vedia. Dokonca aj mladý Ryan Gosling sa ujal role. Jerry Bruckheimer vie do čoho investovať.

Legenda (2014) (seriál)

Ale ale chlapci, tí ktorí tu dávaju slabé hodnotenia, tak tí asi nevedia čo je to seriál.... Takže prvom rade, smutné, ale SEAN BEAN konečne neumiera, vyslovene fanúšici blogovali, spamovali, a aj billboardami o to aby neumrel hneď v 1 sérii.. Čo sa týka legends, menenie identít je celkom pecka, a hlavne prechádzanie z britského do amerického prízvuku, a Seanových trefných poznámok, no pre mňa slasť. Akcie, humoru, a napätia tu máme dosť, niet o čom... Každý diel bol vynikajúci, ale musím podotknúť posledný diel bol pecka. Posledných 5 minút doprevádzaných pesničkou od Moon Taxi, made my fuckin tv series!... All good is in our way folks..respektíve, ako sa zbaviť svinstva v daľšej sérii isté...plus návrat "Lechera" ako padúcha JOP, to beru lidi.

Ray Donovan (2013) (seriál)

2x07 povinne vidieť...best episode ever in TV.

Cash (2008)

Povodne som si film vobec nechel pozriet, ale po zhliadnutí ma čakalo príjemné prekvapenie. Vtipné, svižné, premyslené a plus francuzsky jazyk v tom. Je donne 4 etoiles sans problemes.