• Krátkometrážní

Constantine (2005)

Jedna z nejlepší, řekl bych, že po sin city možná i nejlepší adaptace komixu! Černota jako ďas! Moc dobré. Výtečná režisérská premiéra.

Tango a Cash (1989)

Na tomto snímku jsem vyrostl a nemůžu dát jinak. Hláškující cajti tenkrát letěli a konkrétně tenhle počin je velice crazy a cool! :)

Křupan (2000)

Slabučké, čekal sem víc, čekal sem křupana, ne nějakého hodného ňoumu. slabý průměr. Ale song od Wheatus je good :o)

Medvěd (1988)

Dokonalé! Postavit příběh na medvědici a medvíděti a přitom z toho neudělat čistý dokument je pro velké pány režiséry. Tenhle snímek je prostě krása a nepotřebuje komentovat :)

Statečné srdce (1995)

Mel Gibson v jedné ze svých nejlepších rolí. Jeden z nejlepších historických filmů. S Gladiátorem možná vůbec nejlepší, protože teď mě fakt lepší historika nenapadá. Navíc si to Gibson zrežíroval sám, takže velký klobůk dolů! Ve filmu najdete vše, akci, napětí, romatiku a vše v neskutečné kvalitě. FREEDOM!

Forrest Gump (1994)

V tomto filmu si najde každý to svoje, je to směsice žánrů. Komedie, drama, solidní válečný kousek a celkově je to naprosto skvělé! Zemeckis už nikdy nic tak dobrého asi nenatočí a málokdo jo:) Tom Hanks výtečný!

Rocky IV (1985)

Po prvním díle nejlepší díl této série! Malý Slay proti velkému zlému Lundgrenovi, ze kterého de strach od prvního pohledu. Celý příběh je pěkně vystavěný, trening v přírodě vs trening v nejmodernější posilce v Rusku. Kdo asi dostane klepot :-) V tomto díle jsem měl o Slaye fakt strach :)

Miami Vice (2006)

Tohle měl být kulturní zážitek?? Podle toho hodnocení tady, nám v kině promítli asi nejakou pracovní verzi. Ten film je naprosto o ničem. Možná, že kdyby z toho vystřihli 2 milostné scény, které byli absolutně samoúčelné, podlé a nudné (vůbec jsem nepochopil co v tom filmu dělaly a co tam Foxx jako hrál), tak bych dal 2 hvězdy. Začátek a konec, dvě jediné akce a trochu oživení, ale to mezi tím absolutní shit a spleť ničeho!! Pro mě snad nejhorší ( nejnudnější ) zážitek v kině. Jediné pozitivum za 1 hvězdu jsou závěrečné titulky, které značí, že už je opravdu konec. Ještě bych dodal, že tento film je jasný příklad toho, že i s prominutím - oprvadu špatné filmy - mohou mít na ČSFD přes 70%.

Ostrov (2005)

Pěkný zářez od Baye, konečně vynechal perverznosti a rázem to vypadá jinak. Film má vážný námět, akční scény, dobrý soundtrack, pěknou Scarlett a neskrotnou kameru od Baye:) Moc se mě to líbilo.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Řekl bych, že Black Hawk Down je můj nejoblíbenější válečný film. Obecně mám velmi rád tenhle žánr a s Vojínem Ryanem je tohle to nejlepší z žánru. Skvělý mladíček Josh Hartnett a samozřejmě pardál Ridley Scott za kamerou, který natočil jeden ze svých osudových filmů. Takouvou atmosféru, jaká panuje tu, je velmi těžké popsat, protože to nejde, to se musí vidět. Adrenalinovka se vším všudy.