• Krátkometrážní

xXx: Nová dimenze (2005)

Bullshit! Tohle bylo oprvadu moc špatné! Ice Cubovi nevěřím tvrďáka ani ve vteřině filmu, spíš je trapák :) a to auto jezdící po kolejích, uf, to bylo příliš!!

Okrsek 49 (2004)

Nejlepší drama o hasičích co jsem kdy viděl, nemám s ním žádný problém. Phoenix s Travoltou jsou sehraní a jde jim to na výbornou :)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kultovka? OK, nebudu to nikomu vyvracet, něco na tom možná bude, ale pro mě to kultovka neni:). S Gaunerama je tohle Tarantinův nejlepší počin, herecké výkony super a zbytek nemusím asi zmiňovat.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Po x letech výborný film o pirátech, teda hlavně o jednom, který je bombastický. Ano mluvím o Johny Deppovi, a jeho výborném výkonu. A prostě celé je to nice :)

Sin City - město hříchu (2005)

Nejlepší komixovka, která zatím spatřila světlo světa! Není co vytknout, prostě není:)

Údolí stínů (2002)

Tohle vůbec není tak špatný válečný film, jak tu někteří tvrdí. Mel hraje výborně, příběh je taky dobrý a jelikož mám válečné filmy hodně rád a navíc v nich jde vždy o něco vážného, co stojí za zmíňku, tak nemůžu dát méně než 4*. Je tam prostě všechno, akce, drama, city apod.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Hrozné a ostudné! Jak může někdo tak posrat celý film a udělat ostudu této kultovní hře?! Oproti jedničce pád do tmy.

Resident Evil (2002)

První díl série natočené podle hry, je PARÁDNÍ! Měl jsem to štěstí a vychutnal jsem si ho náležitě v kině. Scánář je snad bezchybný, kamera a akce taktéž a Milla do filmu perfektně pasuje. Co se týká hry, tak jsem hrál jenom jeden díl, takže nevím jak moc se chytalo :) Podle mého je to jedna z nejlepších adaptací hry co jsem viděl. Max Payne a Hitman se můžou zahrabat!

Hellboy (2004)

Dobré pojetí, dobrá akce, jen ty příšerky trapné bych změnil! S komixem to ale fakt nic nemá, i když ani dvojka ne, tak co.