• Krátkometrážní

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Brutalita z dilny velmistra (uncut verze)....ABSOLUTNI SPICKA dnešní horrorové kinematografie...naozaj mimořádný zážitek. gore up ya ass !

Šokující návrat (1984)

(uncut) nizkorozpoctovy film vykreslujici deprese vojaka, znicujiciho flashbacky z muk vietkongu na sve osobe, a marne se snaziciho obstarat obzivu pro manzelku a svoje deformovane batole..Silne ponury a deprimujici TROMA snimek. Vrele doporucuju otrlejsimu publiku. 8/10

Nekromantik 2 (1991)

tak tak sem vydrzel do konce... sokujici hardcore experiment... prezentovat nekrofilii v teto forme a nazyvat to horrorem, absurdni.. zvracenost sama...pro 10/10 "normalnich" divaku zcela nestravitelne. 1/10

Démoni (1985)

moje prvni setkani s lambertem bavou... estetika hnusu + pistaciovy sliz toxickeho mstitele... gore, punk, chlorofyl, nechutne masky... tak to ma byt... 100 % !!!

Brněnský masakr zubařskou vrtačkou (2004) (amatérský film) odpad!

donebevolajci !! ostuda pripominajici kdejakou povedenou scenku v zabavnych poradech tefau Nova. amaterska stoka.... obdivuju tvurce ze vylez s necim takovym... 0,0/10

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Rodrigues mozna na krvakoch kategorie B vyrustal.... podle me ale parkrat ve frnaku nasnezilo a pocal transformaci B>zanru do A>zanru zbusobem: zasel do trafiky pro almanachy svetoveho horroru, nastudoval, a nemilosrdne - beze spetky studu se nesral a kompet vykradl...znacka Tarantino (synonymum dnesniho blabolu, primitivnosti a kilogramu prodaneho popkornu) de na dracku, samozdrejme je uplne putna zabijet trash a vse co knemu patri... nabizi se resume odpad, ale toto hodnoceni si film urcite nezaslouzi. Zaslouzi si ho frajeri R+T. Byt vase matka zrezal bych vas do fialova. takze prvni hvezda za formu a druha za obalku, ktera je paradni... tento vychovny odpad! hodnotim znamkou 4/10 a POMO zase perlí o 106.

Rozparovač z New Yorku (1982)

=uncut= waw..obludna fulciho vsestrannost v kriminalnim havu...., xxx, hardcore, humus, devky, pasaci, mordy, kacer, spina.. genialni kompozice ztraci jen v tempu... 8/10

Candyman (1992)

no, k desivemu horroru hafo daleko... nechapu zamer implementovat roj vcel do vykresleni horrorove atmosfery...problem amerycke kycovite horrorove produkce let 90-00 ... po strance brutality slusne odvedena prace...preklenuti pritomnost / surrealita bez velkych logickych chyb...i toto je faktor pro prumerne hodnoceni.. 6/10

Pátek třináctého 2 (1981)

precizne vladnuty konec prvniho dilu Pátku patril mezi nejoriginalnejsi zakonceni slasheru vubec.. fakt šupa, bezchybne... a Friday 13th dvojka ?..co rozhodne oslni je hruzyplny sound skomponovany s citem a neoddiskutovatelnym umem a efektni zpusoby mordu toho nejostrejsiho zrna..ale pytel na hlave voorheese to posral.. i tak, kvalita tohoto horroru je pro mnoho direktoru dnesni doby (slade, sonzero aj...), zcela nedosazitelna...ucit se ucit se ucit se (90%)

30 dní dlouhá noc (2007) odpad!

Na tento recenzemi vychvalovany ackovy horror sem se hodne tesil, o to vic sem zklaman. Prvni, do oci bijici kool kokotina - kamera - pripadalo mi, ze cely film sem se divam pres igelit, tento zamer sem zcela nepochopil. A dalsi prusery. Masky naspeedovanych zombies jsou prinejlepsim odbyte a dialogy tahnouci se celym filmem trumfuji snad jen tlachy na vikendowych babskych jizdach. Avsak tyto veci sou naprosto banalni, oproti mizernemu digitalnimu gore... panove podobne zanrovky kategorie B jsou mnohdy zvladnute stokrat lepe. Vypujcim-li si Antkovu vetu z hodnoceni Mrazive tmy: "Snaží se to tvářit neuvěřitelně cool, ale je to neuvěřitelný shit...", tak zde je to trefa do cerneho. Vyumelkovane, umele...to jsou synonyma tohoto braku a David Slade je babral poctiveho horroroveho remesla. Doporučuju doučko u Alexandre Aji. pr0%padak