Vocasy na tripu (2023)

Český dabing tomu určitě přidává šťávů. Tohle není Hačiko a jeho příběh, to je vypičený revenge roadtrip za ukousnutí lidské klobásy. V jednoduchosti je síla a tohle vyloženě příjemně uteklo, pár fórů bylo výborných a šťastný konec v psím podání vždycky potěší. Jednorázovka, žádný velký biják se nekoná.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Seriál, který je jako fotbalový zápas. První půlka je nabouchaná vším, co divák touží vidět. Ve druhé půlce už příjde oslabení a hráči hrají napůl plynu. Potom příjde prodloužení a už doslova cítíš, že to zdejší nabitá sestava jenom dojíždí čistě ze setrvačnosti a ty už jsi pomalu smířený s výsledkem zklamání. Jediné štěstí, že u toho nežmouláš svůj tiket.

Ted Lasso - Série 3 (2023) (série)

Pane bože, děkuju ti, že už tahle sezóna skončila. Jak epicky to všechno v první řadě započalo, tak takový kurevský sešup dolů jsem opravdu nečekal. Druhá série rozvětvila tolik charakterů do tolika dějových linií, že mi z toho krapet šoufl. Třetí série rozšířila už rozšířené o krok víc, přidala spoustu "emotivní" scén, ve kterých se nadměrně brečí a všechno se to snaží být strašně zábavný. Ale není - ve finále tě to všechno začíná pomalu ale jistě srát a já doslova čekal na finální epizodu - ve které mimochodem už s velkým odstupem znáš celý konec příběhů a vlastně tě nic nepřekvapí. A zase se u toho brečí, jenom já se raduji - skončilo to. Tede, odlož knír a už tuhle sérii nech spát.

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Z přepychové sportovní první série se přehoupneme do formátu ala Kancl nebo Přátelé. Úplně to nehrálo na mou notu a rozvíjení určitých charakterů mi zadělalo na pořádný knedlík v krku ale v rámci seriálové zábavy to i tak sjedeš bez problému až do finále, takže hodnocení "Dobrý" vyloženě sedí, right?

Ted Lasso - Série 1 (2020) (série)

Dynamická podívaná. Pozitivní opojení. Fešný knír a úžasný Jason Sudeikis. Tohle bylo velmi milé překvapení. Jdeme na další sezónu. Football is life!

Ahsoka (2023) (seriál)

Tak jsem se těšil.. A výjma jednoho dobrého dílu jsem to vyloženě celé protrpěl. Kurva, jak je tohle vůbec možné? Čarodějnice ala oráj. Zombie stormtroopeři. Vyloženě nudný příběh a ještě znuděnější Ashoka v hlavní roli. Nezajímavé akční sekvence, včetně bitev se světelnými meči. Vesmírné letecké bitvy naprosto k smíchu a mohl bych pokračovat. Zlatý Boba Fett, který je oproti tomuhle vyloženě luxusní, protože každý díl měl jasný tah na branku a byl zajímavý, dobře natočený. Tady? Jsem rád, že to mám za sebou - Po Obi-Wanovi další zklamání.

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Konečně epizoda, která vytáhne své trumfy a zarazí tě trochu do sedačky. Určité pasáže fakt jedou a ždímají z tebe maximum, aby se to pak přeplo opět do průměru. Nicméně i na těch kouscích jde vidět, že to šlo natočit lépe, tak proč jsou prozatím všechny předchozí epizody tak zoufale nudné?

Ahsoka - Část 3: Čas odletu (2023) (epizoda)

Nevím co to bylo ale nelíbilo se mi to. Trénink fajn, pak se proletíme z bodu A do bodu B, pak proběhne "bitva", ve které se nikomu vlastně nic nestane, loď dostane zásah lasery, které měly nabito slepými a nazdar. Jako vážně? Tohle je seriál Ashoka, na kterou jsme čekali a která měla napravit reputaci po zmršeném Obi-Wanovi?

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Rozejděte se, tady není nic k vidění. První epizoda a já nevím, jestli mám dřív zívat a nebo být nasraný. Nastínění nezajímavé zápletky chápeme. Jediovské akční scény už tolik né, protože jsem se FAKT nebavil. A nezaujatý monotónní postoj Rosario Dawson mi nepomáhá, protože vypadá, že by si v těch scénách taky nejradši zívla.