Přátelé (1994) (seriál) odpad!

Co si dnešní lid žádá? Chléb a americké seriály! Přátelé jsou vtipní, sympatičtí a sladcí víc, než Coca Cola. Jsou absolutně skvělí a úžasní, jsou cool a všichni je musí prostě milovat! A ten, kdo je nemiluje, je naproti tomu divný pavouk a veřejný nepřítel všech cool lidiček. Hanba mi! - 0 %.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) odpad!

Dokument? A o čem? Tolik demagogie a nesmyslů na jednom místě se jen tak nevidí. Překrucování i falšování faktů, tendenčnost a spekulace. V seriálu vystupuje pár nedovzdělaných blbečků, co si snad o sobě myslí, že jsou vědci. Tváří se chytře, jako by sežrali všechnu moudrost světa, ale přitom blábolí nesmysly a polopravdy, že by jim Bohouš Sobotků mohl závidět. Vše dělají jenom proto, aby se zviditelnili a diváci kupovali jejich sračkoidní knihy. Hnus. - 0 %.

Titanic II (2010)

Co furt remcáte, kurva. Asylum myslí na všechny, ale vám je to pořád málo. V Titanicu 2 naleznete napětí, akci, lásku, romantiku a nakonec i happy-end. Ale hlavně v něm naleznete humor a není ho málo. Záleží pouze na úhlu pohledu. Ano, je to špatný film a hodně. Ale na druhou stranu je to sranda. - Smích prodlužuje život. - 80 %.

Železný Golem (2011) (TV film)

Paul Ziller je mistr zkratky. Film Železný Golem je sociální drama, které cílí na průměrného obyvatele amerického maloměsta. Na poměrně malé ploše svého sci-fi Ziller mistrně nastavuje zrcadlo dnešní americké společnosti. A výsledný obraz není lichotivý. Vidíme, kterak hospodářská krize dopadá na bedra obyčejných lidí, kteří jsou nuceni obracet každý dolar. S chudobou je divák konfrontován na každém kroku. Vidíme zchudlého farmáře nebo dva bratry, kteří nemají peníze na rekonstrukci domu. Obrovské parkoviště nákupního centra takřka zeje prázdnotou. V nočním baru je pouze jeden zákazník. Dále Ziller tepe i hlavní důvod chudoby - nevzdělanost. Diváka tak udiví, že většina obyvatel maloměsta netuší, co je to Golem. Neuvěřitelné je, že majitel vrakoviště zřejmě nic netuší o změně režimu v Rusku před dvaceti lety, a tak proklíná ruské komunistické svině za to, že jim na hlavu házejí ten zelený hnus. Ve světle předestřených skutečností je řádění železné obludy pouze epizodkou, kterou lze řešit pomocí chudokrevnosti nebo výborného tuzemáku z likérky Drak. - Paul Ziller jako první v dějinách filmu spojil žánry sociálního dramatu se sci-fi a zapsal se tak do dějin. - 100 %.

Bláznivá komedie 3 (1994) odpad!

Chlapci jsou na tom se sebereflexí asi zhruba stejně jako další megatrapáci Suchánek a Genzer. Oni si snad vážně myslí, že je to vtipný. Bez ohledu na to, že pár vymletých nováckých hlav bude tvrdit, že ano. Ne, není to vtipný. Je to trapný a ubohý. Je to pokleslý humor, který je až k pláči. - 0 %.

Bláznivá komedie 2 (1991) odpad!

Pokud trpíte Dawnovým syndromem nebo jste pouze prodělali lobotomii, pak je toto veledílo určeno přesně pro vás. Film je tvořen nesourodým slepencem trapných primitivních skečů, je to taková Partička v italském balení. Že v takové stoce účinkuje Paolo Villaggio nemůže snad nikoho překvapit, protože nikdy o normální roli ani nezakopl. Ale Renato Pozzetto má rozhodně na víc a neměl by mít zapotřebí se diskreditovat v podobné šmíře. - 0 %.

Bláznivá komedie (1990) odpad!

Trapný, neinteligentní humor, za který by se nemusel stydět ani Zdeněk Troška. Při některých "humorných" scénkách se člověk cítí tak trapně, že se musí červenat místo tvůrců. Film rozhodně potěší početnou skupinu příznivců Kameňáků a Tele Tele. Chytřejším divákům nejspíš značně zvedne krevní tlak. - Hnus - 10 %.

Terminátoři (2009)

Technický pokrok nezastavíš, a tak ve světě budoucnosti vlastní svého androida již každý. Tím je zaplať Pánbůh zajištěna sociální spravedlnost. Terminátorů je již tolik, že by mohli klidně založit největší odborovou organizaci na světě, kterou by jim i taťka Falbr záviděl. V budoucím světě ovšem nechybí ani teroristická organizace Al-Kajda. Její vedení je již tak znechuceno tím, že kdykoli se jim podaří sundat v Americe nějaký barák, je okamžitě tento úspěch připisován Mossadu, že provede nový ďábelský plán. Teroristé přeprogramují populaci terminátorů tak, aby začali na potkání vraždit veškeré lidi. Genocida lidstva spěje rychle ke svému konci. Poslední nadějí pro přežití lidstva se stává skupinka uřvaných a značně afektovaných jedinců, které vede místní šerif. Jsou to opravdu samí sympaťáci, takže každý normální divák musí začít fandit týmu terminátorů a je neskonale potěšen, kdykoliv android rozšmelcuje nějakou uječenou blbku. Jedinou možností jak androidy zastavit, je letět na vesmírnou stanici a vypnout jejich terminál. Zvládnou to a zachrání sebe i lidstvo?... - Pro milovníky špatných filmů nečekaně zábavný film z dílny Asyla - 90 %.

Moji přátelé II (1982)

Tento typ filmů má jednu úžasnou vlastnost. Oddělí zrno od plev. V hodnocení se pozná, kdo má smysl pro humor a kdo má smysl pro pravý opak, tedy pro otravování lidí. Moji přátelé nejsou nic pro milovníky tzv. laskavého českého humoru. Pro ty točí Troška ty svoje superdíla. Naopak, pro nás, milovníky drsného humoru, je tento film kultovní záležitostí. Já si vždy rád poslechnu Moderní madrigalisty z Florencie a při jejich zpěvu zavzpomínám na naši zbožňovanou Adelinu, manželku a milenku, jaké nebylo rovno - 100 %.

Da Vinciho poklad (2006)

Asylu se povedl husarský kousek. Scénář jejich mockbusteru je lepší, než ona slovutná Šifra mistra Leonarda. A nechybí ani humorné scény. Velký smysl pro humor tvůrci prokázali honičkou v ulicích kamerami prošpikovaného Londýna ve Spojeném království všech fízlů. Aut řítících se s hvízdajícími koly nočním městem, přičemž je tato scéna ještě občas doplněna i střelbou ze samopalu, tak toho by si všimla asi i naše kocourkovská policie. Natož represívní složky země, ve které vás klidně zavřou jenom za to, že se blbě podíváte na spoluobčana tmavší pleti. Rovněž roztomile působí scéna z Afgánistánu, kdy je spolupracovnice Dr. Archera sice způsobně zahalena, ovšem na lalůčku ucha se jí nádherně třpytí velká náušnice ve tvaru kříže. A kupodivu má hlavu stále na krku... - V daném žánru patří film rozhodně k nadprůměru, není žádný důvod proč neudělit nadprůměrných 70 %.