Přichází Satan! (1976)

Myslel jsem,že snad dostanu infarkt.Něco příšerného.Všechno mi připadalo tak odporné a cítil jsem se opravdu mizerně,ale zároveň jsem byl do toho strašně moc zažraný a film si za svou výjimečnost zaslouží plný počet hodnocení.Takhle má vypadat pořádný horor.

Star Trek: Film (1979)

Trošku nudné a zdlouhavé,ale vše zachraňuje nádherná hudba,výborné barvy,efekty... zkrátka se na to dobře dívá(prostě taková chuťovka).Potom z nasledujících filmů je něco lepší a něco horší.Tento film je spíš lepší půměr.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Miluji Buffy....Mám úplně před sebou ty doby,kdy jsem hodil bágl do rohu a utíkal k televize na v té době nejlepší seriál.Miloval jsem tu úžasnou znělku,ten děj,upíry,hudbu,postavy jsem zbožňoval.Těžko říct nějakou nejoblíbenější postavu,protože mám rád každou druhou,ale vyberu si tři.Buffy je prostě nejlepší,je to kočka a hlavní postava,potom asi Spike to je......no.....prostě nej a Willow,tu nejspíš z nostalgie,protože nemůžu zapomenout jak jsem se s kamarády hádal,která je nejhezčí a se ségrou,která postava je nejlepší...Jinak nedávno jsem si tuto spanilou jízdu znovu připomněl a totálně jsem si to užil...První série možná není to pravé ořechové,nějaké díly jsou pěkně ujeté,ale naštěstí je tato série kraťoučká,ale i tak si člověk prostě stačí oblíbit postavy a pomalu se do toho začíná pěkně dostávat a zvykat.Pak od druhé série to teprve začíná pořádná jízda,která cestou občas zadrhne,ale mě to vůbec nevadí a nevím jak ostatní,ale já miluju poslední tři série ze všech nejvíííííc.....Buffy jako seriál je třída a nesnesu jak někdo dokáže říct,že je to pitomost nebo sračka jako to dost lidí říká.

Bezpečný přístav (2013)

Sice to není nejhorší film,ale že bych to chtěl vidět znovu,tak to teda rozhodně ne.Hodně předvídatelné a nudné.

Planeta opic (1968)

Planetu opic jsem naposledy viděl jako malý a už tenkrát se mi to líbilo a závěr mě trošku vyděsil.Teď po hodně dlouhé době jsem si film naplno vychutnával.Hudba,která doprovází celý film je na jedničku.Vše vypadá naprosto realisticky a je velmi zajímavé sledovat člověka v zajetí opic.Zkrátka se mi to strašně líbí a také to je jediný film ze všech planet,který jsem si zamiloval,protože ostatní díly a ty novější už se mi nelíbí.

Poslední Mohykán (1992)

Tento film snad musí potěšit každé srdce člověka.Všechno je to tak moc pěkné.Překrásný příběh,který také musí dostat každého.Hudba,která se může poslouchat do nekonečna.Dechberoucí závěr,při kterém nějaké ty slzy ukáply.Nádhera,nádhera...

Údolí včel (1967)

Opět jeden z nejlepších českých filmů,který se mi moc líbil.Výborné prostředí a hudba také výborná.Petr Čepek byl fantastický...všechno jsem mu uvěřil.Taky docela překvapení,kde všude se natáčelo.Moc dobrý film.

Sladký život v Orange County (2006) (pořad) odpad!

Konec konců.Proč mám proboha sledovat(jeden díl jsem viděl nešťastnou náhodou) nebo proč má někdo sledovat nějaké bohaté dámy a jejich vztahy,kterých je několik nebo jak si vozí prdel v jachtě za spousty milionů nebo jejich rozmazlené děti,kteří řeší naprosté,ale naprosté sračky(to se prostě musí vidět...).Já mám slabost pro všelijaké blbosti,ale s chutí můžu říct,že tohle je sračka...

Řeka (2012) (seriál)

Seriál je sice krátký,ale za to velmi dobrý.Pilot mi připadal tak nějak chaotický a nevěděl jsem co si o tom mám myslet.Zkrátka se mi to moc nelíbilo,ale seriál jsem rozhodně nezahazoval někam ke dnu a po nějakém čase jsem ho zkouknul.Musel jsem si zvyknout,že to není nějaký typický seriál,ale že je to prostě něco jiného a když jsem si zvykl mohl jsem si to také řádně užít a taky,že užil.Je to prostě trochu jiný styl natáčení a já si nejvíce užíval tu hororovou stránku,protože když jsem na to čučel v noci,pil jsem jedno kafe za druhým a měl pěkně nahnáno.Vždyť přeci tvůrci nejsou žádní amatéři,přeci jen mají něco za sebou.Postavy jsem si snadno oblíbil.Někdo mě trošku sem tam štval,ale to se dá snadno prominout.Hlavně prostředí jsem si zamiloval(jedno z mých nejoblíbenějších).Řeka mě bavila.Bylo to skvělé dobrodružství....

Leviathan (1989)

Už jsem viděl přeci jen o dost lepší filmy podobného typu.Tohle je jen taková napodobenina.Prostředí je výborné a postavy také ujdou,ale příšerka nic moc.Celkově je to takový lepší průměr,který stačí vidět jednou.Závěr nad hladinou oceánu byl už čtyřhvězdičkový.