Police Story 2 (1988)

Pěkný film.Jackie Chan opět výborněj,ale něco mi prostě říká,že jednička byla jedinečná!

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Miloval jsem Sindibáda jako malý a málem bych na tento seriál úplně zapomněl.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Opravdovej HNUS toto.Stačila mi chvíle a už mi bylo z těch hrůzostrašných kanálů zle.Jestli se tohle někomu líbí,tak ať se jde léčit!

Kovbojové a vetřelci (2011)

Chvílemi opravdu směšný,trapný film.Ale i tak se to dalo.Takový slabší tři hvězdičky.

Kdo přežije - Cagayan (2014) (série)

Že by mohl SURVIVOR ještě nějak překvapit?Ano dokáže,po dlouhé době mě ohromil,jen tak dáál.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

S Budem a Terencem je toto můj druhý nejoblíbenější film.Je to skvělá zábava,která občas přijde vhod,ale na pistáciovou zmrzlinu to nemá.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Jak já jsem se pletl,když jsem si myslel,že na nějaký perfektní seriál už nenarazím a ono z ničeho nic vidím 22 geniálních epizod.Ani jedna z nich nemá sebemenší chybu.U závěru jsem myslel,že se mi zastaví srdce :-).Takové závěry bych přál více serálům.Obsazení špičkové, všechny postavy mi seděly.Hudba mě také potěšila.No co víc si přát???No nic byl jsem součástí něčeho úžasného.

Hannibal (2013) (seriál)

Obrovské zklamání.Velká bída,ale i tak když to shrnu tak aspoň ty tři hvězdičky dám.