Transformers (2007)

Na Transformers se pokaždé moc rád podívám.Je tu spousty akce,legrace,úžasných robotů,tak co víc si přát?Bohužel o dalších dílech nemohu napsat to samé.

Machete zabíjí (2013)

Robert Rodriguez je pro mně takovým malým úchylným bohem,takže nelze jinak hodnotit.

Ghost Rider (2007)

Pěkná to kravinka.Nicolas Cage mě tu hrozně nudil.A ani Eva Mendes to nezachránila.Strašný!!!

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Pamatuji si časy,kdy pro mě existoval jenom Rambo a Rocky a když si to chci jednou za čas připomenout,tak to zkrátka není ono.Ale tento starý John Rambo mi připomene mnohem více vzpomínek a ještě si k tomu navíc užiju skvělou akční jízdu.Pecka!!!

Zodiac (2007)

Tak tomu říkám pořádně nahuštěná detektivka se skvelými herci.Užíval jsem si každou vteřinu napětí.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Jo,jo Mr.Bean je jen jeden a pokaždé mě rozesměje.

Příběh Alvina Straighta (1999)

Na první shlédnutí docela nezvyklý Lynch,takže zklamání,ale po nějakém čase jsem se na film podíval znovu a nejspíš jsem byl dobře naladěn,protože tento překrásný film je úžasný a pět hvězdiček je málo.

Protivný sprostý holky (2004)

Tak na tento film jsem tak trochu ulítlej.Především za skvostnou Lindsay Lohan.Zkratka težko se to popisuje,ale film mě nesmírně baví.

Ztracený svět (2001) (TV film)

Špatný film to určitě není.Akorát se od něho nemůže nic čekat.Ale kdyby byla velká nuda,tak film zabaví a neurazí.