Vylomeniny (2013) (pořad)

Netvrdím,že jsem se nepobavil,ale jako celek na mě Vylomeniny dobrý dojem nedělají.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Docela slabý Bond a navíc Sean Connery není zrovna můj velký oblíbenec.Působí staře,ale má alespoň dobré hlášky a jako celek film působí dobře.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jsem velice zklamaný,Z ostatními STAR WARS ani nemůžu porovnávat,protože jsou úplně na jiném levelu...

Jezero smrti (2008)

Hodně velká slabota.Nemyslím tím teror a ty hovada,ale myslím tím celkové zpracování.Prostě na mě film působil zvláštně.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Nevím jak komu,ale já mám radši tuhle verzi než tu americkou.Většinou za to může skvělý moderátor Richard Hammond.Tady to hlavně není ani tak o soutěžích a o výzvách(i když bez toho by to nešlo),tak predevším je to o zábavě.Totální zesměšnění soutěžících,kteří jsou mnohdy podivuhodní.Nejvíc mě baví ty jejich pády a komentáře moderátorů.Zkrátka není to nejhorší.

Pivní bratři (1998)

Jedna z mála "těch trapných komedií,,která je koukatelná a dokonce zábavná.Asi to bude tou režií.(nejspíš)

Supergirl (2015) (seriál)

Pravdou je,že se seriál zatím po těch pár viděných dílů nedá nějak pořádně hodnotit,ale zatím je to pořádná podívaná.Nevím jak to vidí všichni ostatní,ale mě se Supergirl líbí.Hlavní představitelka je mi velice sympatická,sice trošku troubovitá,ale to je účel.Ostatní postavy nijak zvlášť nevynikají,ale já jsem si je oblíbil.Jimmy Olsen tu je černý...to mě hned trošku zarazilo,ale nakonec jsem s ním vcelku spokojený.Já seriál hlavně beu jako takovou oddychovku,pobavím se u toho,zažiju nějaké to napětí a jako fanda všemožných komiksů si užívám superhrdinku a její přátelé a nepřátelé...

Gotham (2014) (seriál)

Výborný seriál.Já jsem fanoušek všemožných komiksů a především fanoušek superhrdinů.Supermana mám o něco radši,ale Batman mu šlape na záda.Tohle je výborné zpracování začátku Batmana a dalších skvělých postav.Teď momentálně beží už druhá řada a já jsem naprosto nadšený,že u toho můžu být.Začátek první série byl sice trošku slabší z toho důvodu,že byl v každém díle nějaký padouch nebo nějaká situace,která se většinou na konci dílu vyřešila,ale v průběhu se to začalo lepšit a lepšit.Závěr série byl výborný.Druhá řada už je o nějaký ten level výš.Přichází totiž na scénu výborný záporák Theo Galavan a lepší vývoj postav.Teď začala druhá půle série a jsem lehce zklamaný,protože Arkham a hlavní záporák není úplně podle mých představ,ale vynahradí mi to ostatní postavy.Jinak co se týče prostředí a nějaké té hudby,tak jsem celkem spokojený.A teď jsou na řadě mé oblíbené postavy.Velice jsem si oblíbil vývoj Tučňáka a také vývoj Edwarda Nygmy.Jinak samozřejmě mám rád Jima Gordona,Alfreda,překrásnou Leslie Thompkins a představitele dětských rolí mám také rád.Zatím velká spokojenost a doufám,že to bude jen a jen lepší. :)

Do nitra Planety opic (1970)

Tohle se nedá s původní planetou opic vůbec porovnávat.Velmi mizerné zpracování.Jsem velice zklamán.

24 hodin (2001) (seriál)

Pro mě zcela jeden z nejlepších i mých nejoblíbenějších seriálů.Tohle miluju.Kiefer Sutherland je můj velký oblíbenec,ale když jsem ho prvně spatřil ve 24,tak jsem jásal blahem.Jack Bauer se tak stal jednou z nejoblíbenějších seriálových postav.Seriál,který má spousty sérií,dílů,který mě jednou za čas pobaví,nekolikrát rozbrečí,tolik akce,zvratů,skvělých postav,spousty známých tváří,spousty výborných hereckých výkonů,moc dobré hudby,přiznávám,že někdy jsem také nevěřícně koukal,co to zas nevymysleli,ale když vás ten seriál baví,tak nějakou tu drobnost prominete.Za mě je to absolutní PECKA!!