Rocky Horror Picture Show (1975)

Nevím,jak to vidí většina,ale mě to na jednu stránku přijde jako filmový brak,jenomže na na druhou stránku to je něco,co se ani nedá popsat.Bizarní podívaná!!!!

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Co říct,je to perfektní film podle skutečné události,které se mi zamlouvá.Skvěle zpracované,takže nemám problém dát plný počet hodnocení.(Kurt Russell má poslední dobou samé špičkové role,jen tak dál!)

Pravý rytíř (2016) (TV film) odpad!

A opět(jak nečekané),další česká pohádka,která končí odpadem!Sračka,která nedává vůbec žádný smysl.

Můj soused Totoro (1988)

Kdybych byl mladší,tak by bylo moje hodnocení určitě jiné,ale bohužel.Nudné a místy nezajímavé.

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Takový kousky,kde se skoro bez přestání jenom směju a směju mám jednou za čas rád a tohle je vážně pecka,takže koukejte,koukejte.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Lidi,to je ale sračka!!!Celé jsem to neviděl,ale ty scény,které jsem viděl,tak jsou hnusnou,trapnou sračkou.Jestli se u toho někdo baví nebo se u toho dokonce někdo usměje,tak co si pak o tom člověku asi tak můžeme myslet.

Oltre il guado (2013)

Už jen ty zvuky jsou na sto procent.Jinak výborný horor,na který jsem od začátku do konce zíral s otevřenou pusou.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Úplně špatný film to není,ale když to porovnám se všemi předchůdci,tak je tohle slabota.Nevím co na tom ostatní vidí,že to má tak velké hodnocení.

Pianistka (2001)

Film,který je velice skutečný,ale zároveň to je něco,co člověk vidět a nebo vědět nechce.(proto doufám,že už ten film nikdy neuvidím)

White Bird in a Blizzard (2014)

Gregg Araki točí divné,zajímavé,pozoruhodné,sexualní,homosexualní,vtipné,neuvěřitelné,no prostě skvělé snímky.Většinu jeho filmů jsem už viděl,ale tento jsem si teprve užil až dnes.Ten kdo jeho filmy nezná,tak bude do jisté míry určitě zaskočen,ale já naštěstí už věděl co očekávat.Samozřejmě se mi jeho tvorba líbí a tohle si zaslouží i vyšší hodnocení.Nemá cenu film rozebírat,protože každý se nad tím musí zamyslet sám,ale co bych opravdu vyzdvihl,tak to jsou skvěle vybraní herci,perfektní hudba a opravdu perfektní drobnosti v pozadí,které mně bavily.