Můj otec je šílenec (2012)

Takové šílené,bláznivé komedie nemám rád,ale tohle je výjimka,protože to je pecka.Neustále jsem se smál a užíval si všechny komické situace u kterých jsem doslova prskal smíchy. co jééééééééééé

Vzdálený (2002)

Film je sice velice zajímavý,to se nedá popřít.Příběh samotáře se mi také líbil.A kdyby mi někdo doma neustále přerušoval mé zaběhlé rituály a ničil můj zaběhlý pořádek,tak bych ho asi přizabil.Ale celkově se to všechno tak strašně táhlo,což není vždy na škodu,jenže u té zpomalenosti jsem se nudil.

Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série) odpad!

Jak tu vetšina píše,tak je to naprostá pravda.Nejhorší série všech dob.Je to všechno jeden velký fake...Ono už to delší dobu stojí za hovno,ale poslední dvě série jsou teda fakt něco extra.Spíš než jako reality show,mi to připadá už jako předem připravený seriál,kde každý má své místo a ve výsledku mají i svého předem určeného božského vítěze....Za každým rohem imunita nebo nějaká směšná výhoda a absolutně žádné přirozené chování lidí jako tomu bylo dříve.Nejhorší jsou kmenovky,kde se každý tváří tak lacině,kde i dement pozná,že to jsou špatní herci a že to nemůžou být skutečné reakce.Proč si alespoň trošku nedají záležet,vždyť je to všechno tak do očí bijící.....(Vždy jsem to sledoval s takovým nadšením,vím...ono už nějaký ten pátek to nefunguje,ale přesto jsem se na Survivor moc těšil,ale po tomhle šílenství 2017 s tím už definitivně končím....ani zvědavost už nezafunguje...)

Anděl smrti (1990) (TV film)

Nic moc,ale že bych litoval ztraceného času,tak to zase ne.

Kat (2004)

Hodně slabý akční film,který má v sobě tolik nekvalitní práce.Nevím,mám rád i akční béčka a všechno možné,ale tohle se mi ani za nic nelíbilo.

Čekej do tmy (1967)

Herecký koncert herců,který se mi opravdu líbil a totálně jsem si vychutnával tu pekelnou atmosféru.Jsem velice rád,že jsem se k tomuhle filmu konečně dokopal.

Shootfighter: Smrtelný sport (1992)

Abych řekl pravdu,tak příběh,souboje a chování postav je trochu přihlouplé,ale přesto jako velký fanoušek béčkových akčních filmů musím tohle drobet vyzdvihnout.Bolo Yeung tu vypadá jako opravdový borec,i když extra prostoru tu taky nemá.A líbili se mi souboje,v kterých hráli roli všelijaké zbraně,protože bez toho by to bylo jako vlna dalších akčňáků,kde jsou jenom bitky.Holčiny byly takové malé zpestření a vše ostatní okolo ringu se mi také líbilo,takže tři hvězdičky je to nejmenší,co pro tento celkem neznámý klenot můžu udělat.

Jezero (1999)

Vtipné to opravdu není,spíše to na mně působilo trapně.Kdybych si chtěl připomenout staré VHS časy,tak šáhnu radši po Anakondě.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Snažil jsem se na film nahlížet,jako kdyby ten první neexistoval,ale nešlo to :),ale úplně nejhorší to také není...

Private Gold 26: Tatiana 1 (1999)

V dnešní době už úplně k smíchu a ještě s tím debilním dabingem,protože v tomhle směru je to dnes už úplně jiná liga,ale moje hodnocení je ze slušnosti dobré,protože vidět to v té době,určitě bych soudil jinak.