Zaklínač (2019) (seriál)

Určitě to není pro nikoho,kdo nehrál hru...

Jumanji: Další level (2019)

Ano,bylo to už trochu překombinované,ale já se královsky bavil.Takže ještě slušné 4 hvězdičky.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Spíš než pohádka,tak taková komedie,ale celkem vskutku slušná.Bavil jsem se pěkně.Prachař jako záporák vynikající.Ruml jako Honza a rádce Eben také hezky váleli.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Byl jsem nemocný,tak jsem na to koukal z nudy,ale musím říct,že větší sračku jsem už hodně dlouhou dobu neviděl. Co to mělo být ta slovenština,ty draci,karel gott a všechny ostatní nesmysly?

Kořist (2019)

Viděno v kině a sice nemůžu říct,že by to byl nějaký horor tisíciletí,ale nadšený jsem dost.Smrťáků mohlo být více,přesto spokojenost,protože byly alespoň dost krvavé.Lekaček se objevilo za celý film také hodně,někdy jsem to fakt ani nečekal.Navíc filmů,kde se vyskytují aligátoři moc není a většina nestojí za nic.Maximálně Krvavá laguna je dobrá,která se ale s tímto filmem vůbec nedá srovnávat.Alexandre Aja se s tím popral velmi dobře a pro jeho horory mám slabost.Jinak Kaya Scodelario je kočka a hrála na výbornou.Barry Pepper byl také solidní,kterého jsem dlouho neviděl.Takže spokojenost a doufám,že bude Blu-ray.

Ničitel Conan (1984)

Pokud tomu UVĚŘÍTE,tak se Vám to bude líbit....

Kostka (1997)

Perfektní horor u kterého jsem seděl jako přikovaný.Postavy mi celkem sedly,i když sympatie tam velké nebyly.Jinak bych očekával daleko více informací a nějaké rozumné vysvětlení,protože mi v hlavě prolítla miliarda otázek,na které nemám jedinou odpověď,ale co se dá dělat.Možná,že je to tak lepší,film by pak neměl takový obrovský vliv na diváka,ale věřím,že někdo by ocenil více informací.Na ty následující díly se asi ani nepodívám,nechci si tenhle zážitek zkazit.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Hodnotím to trochu zpětně,ale co se stalo s mým nejoblíbenějším seriálem? Upřímně nechápu. Trošku mi vypadávají jména,protože jsem to už dlouho neviděl,tak postavy vynechám.Stačí říct,že se nenašla jediná postava,která by mě nezklamala.Dobře,každá postava musí mít svůj vývoj ať už špatný či dobrý,ale aby tak často všichni měnili své postoje a názory,myšlenky,chovali se úplně nečekaně(někde to není na škodu),ale tohle není ten případ.Takže co se týká postav,byla to katastrofa.Tvářičky mají hezké,ale víc nic. No nic,pojďmě k první sérii,která mě uchvátila.První díl a vstup na Zem bylo něco fantastického.Byl jsem plný emocí a napjatý na další díly.A celá první se mi moc líbila,která končila perfektní poslední epizodou. Druhá série byla snad ještě lepší,napínavější a já hltal díl za dílem a opět jeden z nejlepších závěrečných dílů a já doufal v to nejlepší. Bohužel s třetí serií přišel konec radosti.Nechápal jsem co za kraviny a nesmysly si tvůrci vymysleli. A čtvrtá série už byla jen břečka,která se snad nemůže líbit nikomu. Další šanci seriálu nedám,takže na pátou sérii se asi nepodívám,ani nechci.

Police Story 3 (1992)

To co tu předvedli,tak to bylo absolutně nejlepší ze všech dílů.Nevím,jestli to bylo změnou v režii,ale jsem z toho naprosto nadšený.Jackie Chan v nejlepší formě předvádí opět něco neskutečného.A ta jeho parťačka byla brutální,asi jsem se zamiloval. :) A jeho snoubenka,to už je klasika.Možná,že vtipu tu bylo méně než v jedničce a dvojce,ale na škodu to rozhodně nebylo.Super film.