Česko Slovensko má talent 7 (2018) (pořad)

Nezkusíš,nevíš.....jako vážně??? Porota a moderátoři jsou čím dál tím trapnější a je to stejně všechno dokola,dokola.

Kluci nepláčou (1999)

Pustil jsem si film s vědomím,že od něj absolutně nic nečekám...no možná něco přeci jen,ale určitě ne překrásnou,romantickou,dokonalou krásu,kterou jsem dostal.Drama,které si nebere žádné servítky.Každý divák si zcela určitě prožil své...Na konci filmu jsem se rozbrečel a zároveň usmíval,prožíval smutek a radost zároveň.Něco neskutečného,určitě pro mě jeden z nejlepších filmů všech dob. masterpiece

Falešné míče (1983)

Čistá zábava,kterou těžko u nějakého jiného filmu zažijete.Určitě ne pro všechny,ale myslím,že spousta lidí to má rádo.Já se rozhodně bavil....

Vedlejší účinky (2013)

Seděl jsem v křesle jako přikovaný,to sice jo.Jude Law také opravdu válel.A film se mi líbil,ale že bych to viděl jako nějaký vrchol nemůžu říct.

Vysvobození (1972)

Hodně dobrý film,narazil jsem na něj náhodou,takže jsem šťastný za jeho objevení.Všichni čtyři muži se mi hned od začátku líbili až na to tlustý prase,který na mě ale koncem filmu udělal dojem,takže si tu slabotu celkem vynahradil.Hlavně já vůbec netušil,co mám od toho snímku čekat,protože jsem si o tom nic nepřečetl.Poté se mi zalíbila hned úvodní scénka hraní na kytaru jednoho z mužů spolu s retardovaným malým chlapcem na banjo.To byl skvělý úvod.Poté napínavé sjíždění na kánoích divoké řeky vyvrcholilo znásilněním a následném zabití toho bastarda.To jsem byl už v jednom ohni a čekal,jak to celé dopadne.Vyvíjelo se to opravdu lépe než na výbornou.......zabití jednoho z mužů na oplátku,zranění největšího drsňáka pod sluncem a koukání na dva sraby,jak si s tím vším poradí a nakonec si poradili celkem slušně a já si odnesl další skvělý filmový zážitek.

Temné hlubiny (2018)

Van Damme už nám nikdy neomládne,tak musíme být rádi,za to co je.Je to sice drobet konina,ale přeci se člověk dokáže trošku unést nad nějakou tou akcí.

Na dotek (2004)

Absolutní špička,kterou jsem si hned oblíbil.Herecké výkony na jedničku.Scéna za scénou prohlubovala můj skvělý filmový zážitek.Také výborná doplňující hudba si získala můj obdiv.A hlavně příběh,kde jsou opravdu komplikované vztahy.Zajímavé,jak si člověk dokáže v jednu chvílí všechny postavy oblíbit a v tu druhou je znechucen,ale o tom i život je a dobře se na to kouká...

Dead of Summer (2016) (seriál)

Není to sice něco extra a kvalitní to určitě není.Ale přesto mě to trochu baví,protože to teen a vraždění mám rád.Písničky jsou na jedničku.Herecké obsazení podprůměrné,ale jde to.Někdy mi připadá,že děj nedává smysl,v jednu chvíli je herec,herečka na jednom místě a po chvilce je úplně jinde.A přitom by to v té časové lini vůbec nešlo.Zkrátka se to tam drobet ztrácí.Jinak nejhorším dojmem seriál nepůsobí.

Přání smrti (2018)

Přesně tak,jak už tu někdo psal.Nic od toho nečekejte a pak se možná pobavíte.Já se tedy pobavil dost.Hláškující Bruce Willis,krev,sem tam nějaká střílečka,nějaká sranda,dobrá muzika,prostě já se rozhodně bavil.Nelituju,že jsem byl v kině.