Vzpomínky na lásku (2004)

Absolutně zasloužený plný počet hodnocení.Tohle mě rozsekalo na miliony malých kousků.

Autostop (1977)

Na Autostop jsem narazil náhodou a jsem za to velice rád.Netradiční a celkem skoro zapomenutý klenot,což je obrovská škoda.Už jen ta hudba z toho dělá mistrovský kousek.Je to jízda od začátku až do konce ze kterého vážně zamrazí.

610 metrů nad zemí (2022)

Dá se říct,že to je hodně napínavý a dobrý film,který se mi líbil a hlavně bavil.Bohužel něco tam nedává vůbec žádný smysl.Ta žárovka ke konci už byla přes čáru.To se nedalo přehlídnout.

Obi-Wan Kenobi - Část I (2022) (epizoda)

Žádnou hitparádu jsem nečekal,ale přece jsem doufal,že to bude celkově trošku kvalitnější.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Já teda nevím,ale mě to teda moc neuchvátilo.Začátek vypadal slibně,ale bohužel jen začátek.Potom už to moc dobré nebylo.Já vím,že máme jiný rok a nechtěl jsem nic porovnávat,ale to prostě nešlo.Texaský masakr motorovou pilou z roku 1974 je jen jeden a tak to prostě je.Všechny ostatní filmy zkrátka nejsou tak dobré a tento patří k těm nejhorším.A co teprve návrat Sally.Ten se opravdu moc nepovedl.Ani autobus žádná sláva.Jediné co se mi líbilo,tak byl drobný masakr v dodávce se šerifem a blondýnkou.

Poslední souboj (2021)

Sice perfektně odvyprávěné,stějně tak dobře zahrané a navíc vynikající souboj na závěr,při kterém jsem téměř nedýchal,ale jinak mě to bohužel moc neoslovilo nebo spíš nebavilo.Každopádně skvěle natočené.

Závrať (2009)

První půle filmu vypadala ještě slibně,jenže pak se vše zvrtlo a šlo to do kytek,což je obrovská škoda,protože mě začátek bavil.Závěr byl bohužel spíš k smíchu.

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Jediné co na tom filmu bylo dobré,tak byl vynikající výběr písniček,to jsem si mlaskal,ale to je asi tak vše...Velice přizpůsobené dnešní době,takže zrovna dvakrát ideální hororový zážitek to není.Také spíš dělané pro mladší publikum.Celkově tedy moc nadšený nejsem.