Městečko Twin Peaks - Epizoda 16 (2017) (epizoda)

Sice pozdě,ale přece...Po tolika perfektních nebo naopak špatných a velice zmatených dílů(nejvíc mě sralo to přeskakování postav a nejhorší snad byl Ed a jeho okolí,které tam bylo k hovnu a nic nového to nepřineslo a jaký nudný život si žijí, opravdu jsme vidět nemuseli),přišlo to,na co čekáme celou dobu... :)

T2 Trainspotting (2017)

S jedničkou se to nedá srovnávat.I když je vidět,že vše funguje,jak má a opravdu všichni se snaží,tak to prostě není ono.Ale je také třeba na film nahlížet drobet jinak,protože 20 let je 20 let...

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Kvalitní to určitě není,ale nemůžu s hodnocením jít dolů,protože se mi úplně vybavily ty vpomínky,jak jsem se poprvé setkal s tímto zapasníkem a nostalgie je sviňa,takže teď už to není kvůli soubojům,ale spíš kvůli té nostalgii.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Byl jsem v kině a jsem celkem zklamán.Nevím proč bych měl hodnotit vysoko něco,co už jsme viděli snad stokrát a mnohem lepší.Herci si z toho dělali blázny nebo alespoň mi to tak připadalo.Nechápu jak se z padouchů a jiných různých charakterově odlišných postav stanou úplně jiní lidé.Prostě nejhorší díl a totální zadupání všech předchozích filmů.Jediné co mě drobet probudilo z nudy,tak to byl nadupaný závěr a to je asi vše.

Upír Nosferatu (1922)

Nebýt dnešní doby,takové jaká je,tak bych tomu dal pět hvězdiček.

Whale Music (1994)

Ani ve snu by mě nenapadlo,že natolik nenápadný film se mi bude tolik líbit.Ani nevím,co vynachválit víc.Úplně odlišné od všeho ostatního a při tom,tak krásné.Mám takovou radost,že jsem film viděl.

La La Land (2016)

Moji dva oblíbení herci a jejich perfektní herecké výkony.Hodně dobrá hudba,krásný příběh,ještě krásnější prostředí a především film,který jsem si zamiloval a milovat budu.No,co víc si přát??

Kingsman: Tajná služba (2014)

Chvilkami na pět hvězdiček a zároveň i úplný opak.Hlavně ty zrychlené souboje mi vadily.Přesto,když celkově shrnu tu zábavnou část,tak si film čtyři hvězdičky určitě zaslouží.