Dobrodruh (1987)

Za ten song 3 hvězdičky,jinak nic moc.

Vejška (2014)

No,co si budeme povídat,i když Gympl nedosahuje v podstatě žádných kvalit,tak je to pořád lepší než tohle.

Spáči (1996)

Špatný film to není,ale já jsem se u toho nudil a není to nic pro mně.

Interstellar (2014)

I když jsem čekal od toho opravdu hodně,tak úplně uspokojený nejsem,ale i tak nemůžu dát menší počet hodnocení,protože jsem v křesle seděl jako přikovaný a hltal každou vteřinu.

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Jeden z úplně těch nejhorších filmů,co jsem kdy viděl.Herecké výkony na nule(spíš mi připadalo,že všichni byli ožralí).Katastrofa a nejlepší byly ty jejich rozhovory o totálním hovnu.Tyranosaurus,který by se nikomu ani po šedesáti pivech nelíbil.Prostě sračka a ještě totálně k smíchu.

Frankie a Johnny (1991)

Výborný film,narazil jsem na něj náhodou a vůbec jsem nevěděl,že nějaký takový film existuje a byl jsem překvapen.Perfektní herecké výkony a spousty emocí.Docela pecka...

47 metrů (2017)

Naprosto nečekaně jsem dneska ten film objevil a tak jsem to zkusil a můžu za to být vděčný,protože to je skvělý napínavý film,odehrávající se v hlubinách se žraloky.Hlavně ta atmosféra je hutná.Viděl jsem se žraloky spousty filmů a tohle je jeden z nejlepších.Zkrátka jsem spokojený.

Drazí, zatracení přátelé (1994)

Až nečekaně docela dobré...není to žádná kvalitní filmařina,ale na zabavení to stačí.Rozhodně to není žádna sračka,ale čistý průměr,který nijak neuškodí a stojí za shlédnutí.