Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Konečně jsem po hodně dlouhé době viděl českou novější pohádku,která se mi líbila.Postavy jsou výborné a nepřišlo mi to jejich hraní tak trapné jako ve většině novějších pohádek.Nechybí tu také humor,kterého je tu dost a ani dojemné chvilky nepůsobí zle.Pár písniček a já jsem spokojený,takže to máme za pět hvězdiček.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Naprosto výborná reality show.Survivor mám sice radši,také protože ho sleduji několik let a opravdu mi přirostl k srdci,ale zpět k této show.Věděl jsem,že Amazing Race existuje už několik let,ale až nedávno jsem se dokopal k tomu zkouknout všechny série a jsem rád za tohle rozhodnutí.Hra spočívá úplně v něčem jiném,než můj milovaný Survivor,takže se to nedá srovnávat a tím pádem se tato show stává také mým zamilovaným pořadem.A za tu největší dokonalou krásu,zábavu,adrenalin,napětí atd.....(no prostě všechno) může moderátor Phil Keoghan (je to borec) a účinkující,kteří se pokaždé povedou a pokaždé mě bavilo se na ně dívat.No a především za ty bezvadné úkoly a krásné cestování po celém světě.Nádhera.Je to výborný pořad,který mě moc baví.

Valmont (1989)

Nečekaně na mě film zapůsobil.Výborné kostýmy,zajímavý příběh,herecké výkony.Líbilo se mi to.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Někdy naprosto výborná záležitost.Tolik strachu a napětí co jsem si kdysi u tohoto hororového seriálu užil.Některé příběhy byly opravdu úžasné a lehko uvěřitelné a je jedno jestli byly pravdivé nebo ne.Jenže zase tu byly některé příběhy naprosto šílené(prostě sračky),takže se mi hodněkrát podařilo poznat fikci,jenže nejhorší bylo,že i spousta pravdivých příběhů bylo příšerně natočené...Ale jinak je to originální nápad a seriál uvádí naprosto výborný Jonathan Frakes....(Stejnak na ty časy strávené u této zajímavé podívané nezapomenu)

Šamanka (1996)

Po tomto filmu se nebudete cítit moc dobře.Iwona Petry předvedla strhující výkon.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

S kapitánem Kirkem určitě nejlepší Star Trek.Výborné prostředí a více skvělého humoru.

Vincent (1982)

Tohle prostě dokáže jen Tim Burton.Pecka!

Alcatraz (2012) (seriál)

Chvíli to trvalo než jsem se odhodlal zkouknout tento krátký seriál od tvůrců Lost.Je sice pravda,že jsem čekal mnohem větší pecku,ale seriál,který mě vtáhne do děje,baví mě a nemusím si říkat už aby byl konec,tak asi zas tak špatný nebude a taky,že není.Herci se povedli,to je jasné.Sam Neill je pan herec a to už vím dávno.Tady jsem si jeho vystupování užíval.Jorge Garcia alias můj oblíbený tlouštík Hurley potěšil i pobavil.Sarah Jones je krásná žena.To je bez debat a byla velkým zpestřením seriálu.Robert Forster mi také udělal velkou radost.Po hodně dlouhé době jsem ho v něčem viděl.Jinak hudba,prostředí,atmosféra,tajemno,děj,myslím,že všechno tu šlape.Má to spád.Je těžké se rozepisovat o tomto seriálu,když je tak krátký a spoustě lidem se nelíbí.Takže komu se nelíbí ať na něj nekouká.Já na něj koukat budu,protože jsem si ho nakonec zamiloval a velká škoda,že neuvidíme další epizody.

Chirurgové (2005) (seriál)

Nikdy mě nenapadlo,že by se mi natolik mohl líbit seriál z lékařského prostředí a že jich není málo.A netušil jsem,že to bude takový maraton,takhle rychle jsem naposledy zkouknul Smallville.Seriál je hlavně o vztazích a také jsem netušil,že se mi ty jejich každodenní radosti a starosti budou tak líbit.Strašně moc jsem si oblíbil celou partu,ale navždy v paměti mi zůstává Cristina.Zažil jsem spousty krásných emocí s těmito lidmi.Poslechl si spousty krásné hudby.Ani nedokážu říct,že by se mi nejaký díl nelíbil nebo,že by byl nějak výrazně slabší.To prostě nejde!Každičký díl si mě něčím dostal,že jsem se nedokázal soustředit na nic jiného,než na děj,který se odehrával.Takže jsem rád za tuhle jízdu a určitě si jí někdy připomenu.

Vejdi do prázdna (2009)

Byl jsem v jiném světě.....Tohle by mělo být v desítce nejlepších filmů!Nemyslíte?