Anastázie (2003) (seriál)

V jedenácti letech jsem na to koukal rád.Bohužel je to tupá sračka,ale za ty chvíle dávám ty dvě hvězdičky.

Robinson Crusoe (2003) (TV film)

Vcelku pěkná dobrodružná podívaná,ale víckrát už na to koukat nechci.

Gravitace (2013)

Wau.....Tak tomuto skvostu nemohu dát míň než pět hvězdiček.Jsem naprosto nadšený a mám zážitek nejspíš na celý život.Já miluji filmy o vesmíru nebo filmy spojené s ním.A toto se odehrává celou dobu ve vesmíru a já jen jásám a užívám si každou vteřinu.U některých scén jsem doslova nemohl ani dýchat :-)ANO!!!!!!!Až tak dokonale mě to vtáhlo.Totálně hotovej jsem z toho.A to jsem se u Gravitace nejmíň stokrát rozmýšlel,jestli si to pustit a já udělal tak strašnou chybu,že si to nepustil už dříve,ale hlavně že jsem se nakonec rozmyslel správně.Je to dokonale natočené.Jo a Sandra Bullock byla luxusní.Já jí zbožňuju a mám rád filmy s ní,ale konečně jsem se dočkal toho,že jsem si jí užil na sto procent v perfektním filmu a George Clooney mi taky udělal radost.Takže absolutní spokojenost a 90 minut v jiném světě.

Jump street 21 (2012)

Po dlouhý době komedie u které jsem ,,chcal´´.U tohohle filmu je opravdu nejlepší vypustit vše z hlavy a pořádně si to užít!

Plán útěku (2013)

Zhruba posledních dvacet minut je neskutečná řežba-to jsem si opravdu moc užil,ale bohužel ten film za moc nestojí.Je to pěkná nuda .Jestli bych to měl hodnotit jako vězeňský film,tak je stoprocentně mezi těmi nejhoršími.Ale i tak dávám 4*,protože mám ksichty Stallona a Schwarzeneggera rád a to je asi tak vše.

Oz (1997) (seriál)

Vcelku výborný seriál,jen škoda,že působí,tak nějak zastarale.Kvůli tomu jsem si seriál nemohl vychutnat na 100%,ale nejspíš to bude chyba jen u mně :-)

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Pro mě jednoznačně nejlepší Lundgren.Skvělý akční film,který má dobré tempo.Brandon Lee film ještě o něco zpestřil,takže nemám co dodat.

Invaze (2005) (seriál)

Naprostá špička mezi seriály.Každá postava dokonalá,každý díl dokonalý,atmosféra dokonalá.Zkrátka všecko dokonalé!!!!!!Opravdu,aby mě až tak moc zaujal a vtáhl seriál to se mi často nestává,až na pár výjimek.100%