Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

Jedna z těch nejlepších ,,májovek´´.Rybana,Gentleman Vinnetou a statečný Olda,jsou to zkrátka skvělé vpomínky na dětsví.Terence Hill mě taky potěšil.Bohužel už to není taková nádhera jako kdysi a už si tu skvělou atmosféru nedokážu tolik užít,ale stejnak mi to stačí.

Útes smrti (2010)

A já myslel,že už žraloky v dobrém filmu neuvidím a zase jsem se mýlil.Film jsem si pěkně užíval,koukal na něj v noci a měl pěkně nahnáno.A když je to podle skutečných událostí,tak tím líp.Bylo to takové milé překvápko.

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

Bože,tohle dílo je jak nějaký dětský sen.Nemám slov,je to úžasné :-),ještě pár dílů mi chybí,tak se těším.

Jen Bůh odpouští (2013)

Ať si každej říká co chce,ale tento film je geniální.Je to pro mě jak nejlepší Refn,tak nejlepší Gosling a ano líbí se mi toto více než Drive.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Sice ze všech tří dílu je právě tento nejslabší,ale to neznamená,že by to byla nějaká sračka.Pořád je to o skvěle,skvěle šíleným Maxovi a má to pořád výbornou postapokalyptickou atmosféru.Hudba se mi taky líbila.Akorát ta záchrana těch dětí(nevím,nelíbilo se mi to),za to ubírám hvězdičku,jinak celkově je film s velmi dobrými naháněčky a pusobil na mě naprosto dokonale.

Aftermath (1994)

Je to mazec,ale určitě film stojí za zamyšlení.Hnusnej úchylák a pěkná nechutnost a pěkná nekrofilie,ale pořád si říkám,že na tom něco je.Tohle se určitě někde děje a ani o tom nevíme,nebo spíš to vědět nechceme.Každopádně na tento snímek níkdy nezapomenu.