Záhadné zmizení (1993)

Vskutku pěkné překvápko.Od tohoto filmu jsem nečekal absolutně nic a to se mi vyplatilo.Je to napínavý průměrný film,který rozhodně stojí za shlédnutí.Sandra Bullock také potěší.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Libová záležitost a aspoň teď mám představu,jak by měl vypadat pořádný horor.Jenže nevím,jestli vůbec z toho usnu.

Dravci (1999)

Tento snímek by měl být aspoň mezi první stovkou nejlepších filmů,protože DRAVCI jsou geniální mňamka......

Tvrďák Taylor (2008)

Scén k zasmání tu bylo málo.Hudba by občas i šla,ale celkově prostě zbytečné.Rozhodně na to už koukat nebudu.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Promiňte mi,ale na toto veledílo se mohou dívat opravdu jen ti největší ubožáci.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Jsem snad nějak zvrácený nebo blázen,když jsem se začal u filmu uspokojovat?Moje vina to určitě není,může za to libová Cécile De France a špetka alkoholu.

Terra Nova (2011) (seriál)

Takže,jak bych to napsal?Začnu od začátku,pilot byl výbornej,jen mi vadilo-no přehnaně rodinný,ale na to jsem si během chvilky zvykl.Když jsem si poté pustil třetí díl,myslel jsem si,že se snad ani nedívám na seriál,který končil před pěti minutami.A tak to stále a stále pokračovalo,samozřejmě až na pár míst to byla sračka(sračka možná ne,ale lépe ty slátaniny a dementní zápletky nazvat nedokážu),ale pozor vydržel jsem a někdy zhruba okolo deváté epizody se seriál začínal o něco lépe,pomalu rozjíždět a začínala mě Terra Nova i bavit,začínal se i těšit jak to celé dopadne a sotva jsem byl na vrcholu blaha,tak už byl konec.No nic,musím se smířit s tím,že další epizody už nebudou.Tak dále:Obsazení-nad vodou mě držel jedině Stephen Lang a docela překvápko,roztomilá Naomi Scott,která by určitě stála za hřích.Jinak výkony,teda jestli se dá o nějakých mluvit,stály vcelku za prd.Hudba musím uznat byla překrásná.Efekty-hmm...dobře se na to koukalo :-),abych celý seriál shrnul,tak bych mu dal nejradši tři a půl hvězdičky,jenže to nejde a já dám radši ty čtyři,protože poslední epizody stály za to(někomu se samozřejmě nelíbí ani ty),ale mě jo a dále,především za těch pár ohavných příšerek,protože seriálů,kde pobíhají dinosauři moc není,takže mohu být rád i za tento.Myslím,že určitě serál stojí za zkouknutí,aspoň kvůli tomu prostředí,ale žádná genialita Terra prostě není.

Dr. Dre feat. Eminem: Forgot About Dre (1999) (hudební videoklip)

Dr.Dre a Eminem-tenhle song nemá sebemenší chybu a klip je dobrej.Kdysi,zhruba někdy ve čtrnácti letech jsem nasadil kapuci a poslouchal tuto píseň. - Byly to kurevsky hodně dobrý časy :-)