Zvrácený (2002)

Bez střihů, realistické až to bolí. Úžas a úžas a zase jen úžas. Vůbec nejde o děj ani nic podobného. Film ukazuje pouze surové bití a znásilnění a pomstu manžela. Nic víc, nic míň. A to že jde film pozpátku, to je dobře. Aby ti co na takovéhle filmy nejsou stavění, hned po hasicím přístroji vypnuli DVD. A to hlavní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Všichni vše rozepisují do detailu a nikdo nenapsal, že přes tu všechnu hrůzu nakonec umlátili hasičákem někoho úplně jiného, než toho, kdo jí to udělal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O to v tom filmu jde především!!! Pomsta nic nevyřeší, alespoň v tomto případě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megalodon (2002)

Samozřejmě, že toto nemůže nikdo brát vážně. Je to slátanina jako každá jiná podobného žraločího dna i jiného dna. Ale jelikož jsem sběratel a hráč videoher sega a nintendo od všech nejstarších konzolí po nejnovější, tak dám alespoň jednu hvězdičku za to, že ta počítačová grafika je docela pěkná:) Ve srovnání s herními konzolemi:)

The Zero Boys (1986)

Souhlasím s Luciáškem. Lidé v tomto filmu se chovají tak, jak by se nejspíš chovali i ve skutečnosti při takovéto situaci. Jen jsem našel obrovskou (jednu z mála v tomto filmu) nevychytávku: Pochybuji, že si ta pitomá holka bude zavazovat tkaničku a řekne:"Běžte napřed, já vás dohoním" a oni řeknou "dobře" a najednou za pár vteřin jsou pryč a ona piští a piští a nikdo nikde:) A to ve chvíli, kdy už vědí, že je tam chtěj povraždit. Totéž s tím šípem. Každý by jel dál, aby to neslízli taky, ale oni nééé. Zastaví na půl hodiny, aby mohla ta hysterka ječet. A otevřený konec přišel nečekaně rychle. Ale jinak velmi zajímavé oproti dnešním sajrajtům jako Hory mají oči.

Země policajtů (1997)

Naprosto souhlasím s Rob Royem! Perfektní film. Nechápu lidi, co dávaj tak malá hodnocení, asi vůbec nechápou, co ten film chce říct. Sice méně akce, ale o to víc psycha a reality. Škoda, že Stallone nebyl tak často na plátně. A jak říkám já i Rob Roy - konec je brilantní nářez!!! A pod 4 hvězdy nehodlám diskutovat. Vlastně pod 5 a tečka.

Kult hákového kříže (1998)

Souhlasím s Luciáškem. Tento film je prostě neuvěřitelný zážitek a dá se na něj dívat 1000x! Úžasný Edward Norton. Jeden z mých nejoblíbenějích herců. Díky, že film existuje. Realistický pohled na rasismus ve všech jeho podobách.

Romper Stomper (1992)

Film mě zajímal. Pak jsem se na něj podíval. Na konci jsem ho vypnul. Verdikt? Pěkně mu tu kudlu zarazil do krku! Jediná dobrá věc v celém filmu. Jinak stojí za shlédnutí. Kult hákového kříže a vynikající Edward Norton a Svatý boj jsou však ve výšinách a kdo je kdy dokáže přebít? To teda fakt nevim:)

Čistá duše (2001)

Co dodat? Každý člověk, který dělá do filmů a cítí to od srdce a ne jen jako divák, musí uznat, že je to prostě bezchybný zajímavý film. No jednu chybičku to má. Je to velmi zdlouhavé a chvílemi nezáživné. Bohužel pro mě je na prvním místě "Mechanik".

Pavouci (2000) odpad!

Stupidní kravina, stupidní herci, stupidní dialogy, stupidní scénář, stupidní pavouk, kterej má z velikosti člověka za pár vteřin asi tak 10 metrů? Ale musí se nechat, že jsem se u toho i trochu pobavil. Ale to neznamená, že mu dám jedinou hvězdičku. Je to odpad jako každej další podobný kravský film.

Královská kobra (1999) odpad!

Matty!!!!!! Jsi můj člověk!!!! Ten konec je prostě úžasně dementní. Překonalo to i Modrého Démona a to už je teda něco! Teď vážně! Lidi nebuďte hloupí a na takový kraviny se nekoukejte, protože byste pak dali hvězdičky jen za to, jak je to trapný a to zvyšuje zbytečně hodnocení těchto trapných odpadových "filmů"????? Píši to samé co u modrého démona, ale lépe. Autorovi bych nejen dal přes držku, ale ještě bych ho uškrtil tou gumovou hadicí, které on říká had! Větší ptákovinu jsem neviděl a opět jsem u toho musel vypít 8 piv, abych nerozbil televizi i DVD. Vám doporučuji vodku a to v dostatečné míře a v kombinaci s minimálně pěti pivkama.