Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

Medic.Droid odpad!

Neskutečně špatné. Tak hrozně moc špatné. Film se stupidní zápletkou, stupidními herci, kteří předvádí stupidní "herecké výkony", stupidní grafika a nakonec, stupidní zakončení. Záběry na plavidla, žraloka a plošinu vypadá jako vystřihlé z Lego filmu, akorát jsou zde více zaoblená místa. Dialogy stupidní. Navíc neskutečně idiotská scéna odhalení kdy "Vidíte to na radaru ? Má to tak 18, možná 17 metrů, plave to 25 - 30 km/h...asi velryba" ...nastane dramatická hudba a jeho parták řekne " Ale ne, veryby plavou rychlostí 10 - 15 km/h".... no ty vole. V tuto chvíli jsem měl dost. Pak přišel an řadu hrdina, žralok. V padesáté první minutě se objevuje válec. "Žralok" s dementním výrazem...netušil jsem, že se žraloci dokáží tvářit, ale tady to tvůrci dokázali. A to jak se mu 1,5 kilometru pod hladinou blýskalo oko, přičemž tam nic nesvítilo, ALE ! I přes 1,5km vodního sloupce jsou na hgladině vidět světla a to velice jasně. A zppůsob, jakým se zbaví žraloka. OMG ! Nejtrapnější moment toho týpka, kdy sevřel v ruce supr amulet, ale místo morfování na nějakého nidžu přišel zabijácký úsměv, pak to bouchlo. Pod vodou lány kouře, al z ponorky a 18 metrového žraloka ani drobeček. Všichni co toto budou číst, prosím, nedívejte se na to. Je to tak špatné a ještě horší než všichni říkají. ()

Pochtli

V první části filmu jsem přemýšlel, co z toho vypadne, od chvile, kdy sjizdeli pochybnym vytahem na dvou lanech kamsi na dno more, jsem uz jen nevericne trestil oci, co na me jeste asi ceka (zralok udelany snad z gumy:), z ceho se asi dravy rybicky krmily, vrtulnik v zaberech vypadal spis jako modylek na dalkove ovladani)... Film stoji leda za pobaveni nad zpracovanim a hromadou nesmyslu.. ()

Cheirodon odpad!

Od dôb čeľustí milujem filmy o žralokoch a iných morských príšerách. Ale takto trestuhodne dosúložiť celkom dobrý námet dokáže len americká produkcia. Takže v skratke: Dobrý námet. Peniaze tiež asi nechýbali. Herecké výkony na úrovni amatérskeho divadla z Užhorodu. Kamera - stredoškolská úroveň. Réžia - IQ 55 - myslím, že ten imbecil je rád že sa dokáže sám vymočiť. Bóže, kiež by jednu pätinu peňazí a námet dostali povedzme Francúzi alebo Švédi. Bravo kovboji, zase sa vám raz podarilo niečo OBER_DOJEBKAŤ. Odpad, Odpad, Odpad.!!! ()

Pan.Antonin

Ale jo, nebylo to tak špatné, jak jsem čekal. Za mě lepší než Lovec žraloků. Zápletka velmi dobrá, vykreslení pravěkého moře předčilo má (nízká) očekávání a výkony herců sice podprůměr, ale nic děsného. Samotné hororové scény už se moc nepovedly. Scéna s pravěkou rybou je zoufale špatně nastříhaná a samotný Megalodon je udělaný pomocí počítačových efektů a vypadá jak z nějaké počítačové hry. Objeví se až po nějaké době a závěrečné finále se tvůrcům vůbec nepovedlo. Slabší dvě hvězdy. ()

MUNRO

Aby jste se všichni nezbláznili...Tady všichni čumí na filmy o létajících žralocích,žralocích žijících v písku,žralokotornádech a suchozemských piraních a kritizují film,který se oproti těmhle ultrabrutálním nesmyslům alespoň opírají o teorii,která má celkem zajímavý podklad.Vrty ropné plošiny naruší mořské dno a vytvoří hlubokomořskou kapsu,ve které přežívají miliony let staří živočichové.A co jako?Pokud si někdo dá tu práci,dokáže se přehoupnout přes béčkové provedení a mizerné digitální efekty(což je logické,při takovém rozpočtu)a bude opravdu posluchat o čem se ve filmu mluví a jaké teorie především Al Sapienza vypouští z úst,přijde na to,že to při troše fantazie nejsou až tak nehorázné kraviny.Samozřejmě celkové provedení filmu je amatérské,ale samotný příběh má koule.O žraloky se zajímám a z všemožných Bé,Cé a Dé produkcí je tohle velmi slušný kousek.A né že né! ()

• Natáčení probíhalo ve městech Bordentown, Farmingdale, Paulsboro a na Riverside Township v americkém státě New Jersey. (Terva)
  • Název žraloka Megalodon je odvozen od skutečné paryby, která žila ve světových oceánech před cca 1,6 až 16 miliony let. Byl největší svého druhu a dosahoval délky 12 až 18 m. Lovil velryby a velké ploutvonožce, podle jiných teorií spíš hlavonožce ve velkých hloubkách. Údaje jsou prokázané z fosilních nálezů. (GilEstel)