Requiem za sen (2000)

Absolutní bomba! Ale své antifanoušky si jistě najde. Tak jako mlíková polívka:)

Umučení Krista (2004)

Film se mi líbil, ale myslím, že byl zbytečně přehnaný a brutální. Mel Gibson by měl zůstat u herectví a ne režírovat. Hlavně nevychytávky s křížem (jednou malý, v jiném okamžiku 3x větší... a hlavně by ho neunesl ani Arnold Schwanzenegger). Jsem ateista a beru to jako obchod s vírou. Dnes se točí kdejaké svinstvo, jen aby to vydělalo miliony! Lituji věřící, kteří na tento film koukali.

Happy Tree Friends 3 - Třetí úder (2004) (video kompilace)

Jen pro otrlé. Někdy až nechutně brutální, ale zato se u toho pobavím s přáteli více, než v hospodě u piva a to je co říct!! Prostě bomba! Všechny díly hodnotím stejně. Kam se čape South Park s Kennym:)

Happy Tree Friends 2 - Druhý chod (2003) (video kompilace)

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Nezvratný osud 3 (2006)

První díl dobrej, druhý jakž takž (pěkná úvodní nehoda na dálnici), třetí díl největší sajrajt, jaký může být divákovi naservírován! 1000x klišé!!!!!!!! 1000x stupidní smýšlení postav v situacích, kdy by každý normální člověk jednal naprosto jinak. Naprosto trapná úvodní nehoda na horské dráze - spíše k smíchu!!! Téměř počítačově udělané jako nám známý žralok "megalodon". A to hlavní! Nehorázná filmová chyba !!!!! Ten klukl s kamerou, který má nehodu zapříčinit, pak vystoupil s ostatními a nehoda se přesto stala!!! Má cenu něco dodávat?

Zkrocená hora (2005)

Zajímavá kombinace: překrásná příroda a dva muži? Divné, ale rozhodně ne špatné. Ne každý si dokáže představit, co takoví lidé sami v sobě prožívají.

Misery nechce zemřít (1990)

Vemi dobrý film se vším co má mít. Nemám co vytknout. Jen pochválit špičkové herecké výkony. Pod 4 neakceptuji. Sice je ve filmu minimum postav i lokací, ale tím je film působivější.

Tah jezdcem (1992)

Hned po "sedm" je to asi jediný thriller, který mě zaujal natolik, že i po letech neztratil ani špetku kvality. Naopak se mi ještě více líbí než dříve. Samozřejmě v něm najdete chyby a díry, ale to je prostě skoro všude. Jen mě udivuje nový dementní dabing, který ihned podle hlasu prozradí vraha - dementnost fakt nezná mezí! Rozhodně nejlepší Lambertův film.