Arachnid (2001)

Jen si s nás dělejte prdel!

Konkurs se smrtí (2004)

Nechápu tak špatné hodnocení. Je to téměř jako "Hra" + "Truman Show" v jednom. Na to, že je to německo-rakouský film, je to velmi nadprůměrné. Děj za pět hvězd!! Herecký výkon hl. hrdiny za pět hvězd. Kamera, hudba i střih jsou dobré. Takové psycho a vy dáváte jednu hvězdu!!! Baštěte Bruse Willise a jiné jemu podobné a na takovéto filmy se raději nedívejte, když je vůbec nechápete!! Jestli chcete vidět pravý odpad, tak si pusťte sračky "hory mají oči" nebo "neviditelné zlo", které mají hvězd až moc na to, jakej je to sajrajt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEČKA

Vůně vanilky (2001) (TV film)

Vysoce nadprůměrné drama na to, že novodobé české filmy rozhodně nemusím. Slušné herecké výkony.

Klub rváčů (1999)

Opět klasika! Hodnocení obrovské! Film slátanina. Neexistuje horší film, co se týče rozdvojené osobnosti a ještě s tak dementním koncem jak z bouřlivé pohádky "poznalas mě ve zvláštním období mého života". Spousta nevychytávek, filmových chyb a přehnaného násilí dělá z toho filmu podprůměrné béčko. E. Norton byl naprosto skvělý psychopat v Prvotním strachu, ale toto je děs a hrůza. A kdo to nepochopil, ať je rád, že je rád. 2 hvězdy má jen proto, že prvních 20 minut se mi moc líbilo a zbytek odpad.

Ted Bundy (2002)

Tyto filmy mám rád. Jsou sice strašné, ale pravdivé. Hlavní hrdina jako Ted Bundy obstál.

Rudá voda (2003) (TV film) odpad!

Dělá si ze mě někdo prdel? To že je o žralokovi? Jdu radši na pivo!

Podezření (1990)

Dobrý film i včetně závěru. Nevím co na něm komu vadí?....:)

Aladin (1992)

Nejhezčí disneyovka!!!!!!!!!! Super hlášky!

V pasti (1986)

Docela zajímavý námět a dobrý herecký výkon hlavního hrdiny. Dabing Martina Dejdara je špička!!!:)

Štvanec času (2002)

Čekal jsem hrůzu. Bohudík to vůbec nebylo tak strašné. Děj velmi pěkný, postavy....??? :))) Docela dobrý herecký výkon hl. hrdiny, manželky z minulosti i současnosti i syna z budoucnosti. Prostě mám rád filmy ve stylu Osudový dotek, Krajní meze apod. Takže se mi autoři trefili do noty, ikdyž je to laciné a průměrné. A ještě jedno, úžasná scéna, kdy otec viděl, jak bije syna o 6 let později mě dohnala až k slzám. Výkon agentky mě dohání k sebevraždě, ale na skouknutí to vůbec není špatné. Je to jako romadur! Smrdí jako prase, ale je vynikající:)