Láska rohatá (2009) (TV film)

Tohle natočil Bočan? Herecké obsazení by šlo, ale to je všechno. Křeč..

Klub vyděračů (2007)

No.. Dějová linie byla teda podle mě parádní - thriller tak, jak si ho představuju. Nicméně konečná poenta mě nezasáhla, tak jak měla. Svůj efekt splnila, po filmu jsem na tím usilovně přemýšlel. Jenže čím víc jsem dumal, tím víc to ve mně vyvolávalo pocity, že je to takové umělé, nevyvážené a hlavně místy nepřesné co se logiky týče. Musím pochválit Brosnana - jeho mimiky jsou výtečné. Na druhé straně Maria Bello byla těžce podprůměrná. 65%

Náš vůdce (2008)

Úžasně propracovaná psychologie postav. Čtyři scénáristé jsou evidentním důkazem. Zvedalo mě to ze židle. Perfektní film.

Obchodník se smrtí (2005)

Famózní Hawke a Cage hrající svůj standard. Vynikající thriller!

Prostřeno! (2010) (pořad)

Šmejdění po bytu je absolutně dementní nápad produkce, jinak ale zábavnou formou komentováno kolíkem Vydrou a Janou Bouškovou ..a pro ty, co rádi vaří, je to ideální necelá hodinka na ego "udělal bych to líp" ..

Deník nymfomanky (2008)

Podle mě velmi slušné drama tak trochu "jinak". Přijde mi to značně podceněné. Herecké výkony byly opravdu výborné, především Sbaraglia si to užil. S čistým svědomím za 4.

Pyšná princezna (1952)

Abych toho litoval, že jsem to viděl až teď, to nehrozí.. Vladimír Ráž hrál krále ovšem naprosto perfektně!