Klik - život na dálkové ovládání (2006)

"Nech moji plácačku". Super! Jen možná škoda toho konce. Bylo jasné, kam to bude směřovat, ale vemte v pozaz v tomto případě konec bez happyendu. Nezanechalo by to ve Vás mnohem intenzivnější pocit?

Láska na kari (2014)

Indie mi je poslední dobou opravdově blízká a co se týče jídla, stává se za poslední rok vůbec tím nejoblíbenějším. Čtyři hvězdy jsou u mě povinností.

Expres (2008)

Krásný autobiografický snímek, který vás bude bavit. Má to svoji sílu.

Zimní host (1997)

Nevím, proč hodnotím, jak hodnotím. Koukněte a můj nedůvod možná pochopíte. Dialogy jsou občas bravurní, občas až moc sentimentální bez logiky. Každopádně výtečná hudba! nechává logiku stranou, a to je na tom to impresivní. Nic podobného jsem neviděl. To je ovšem právě ta symbolika s ohledem na to, že Rickman natočil pouze toto. Velmi tu bude záležet na tom, s jakým rozpoložením si film zapnete.

Osm hrozných (2015)

Problém shledávám v tom, že když to není geniální jako předchozí dva snímky, působí to celkově možná až jako přehnaný kýč. Po druhém zhlédnutí ale hodnocení přece jen zvyšuju.

Hra (1997)

Thriller je to výborný se super Douglasem v hlavní roli. Za mě trochu škoda těch na oko skvěle vypadajících detailů, které jsou místy až nesmyslné, a tu výtečnou Fincherovskou atmosféru sráží coby celek o hvězdu dolu, což je ohromná škoda.

Klec bláznů (1978)

Ten, kdo není znechucen primitivním, prostým, avšak stoprocentně působivým humorem, musí tuto lahůdku zhlédnout!

13. komnata - 13. komnata Terezy Pergnerové (2016) (epizoda)

Úžasné, jakou proměnou prošla a stále prochází, jak sama krásně trefně říká. Perfektní, úsměv umí teda vykouzlit, jen co je pravda :-)