• Hudební

Jak jsem vyhrál válku (1967)

Vedle knížky tenhle snímek u me určíte neobstojí, ale i na predimenzovanost a absurnost se mi to fakt libilo, i diky Johnu Lennonovi, kterému nemuzu dat prumerné hodnocení :-)

CBGB: Kolébka punku (2013)

Skvělý příběh o hudbě jako takové, vždy to pramení z odvahy vyjádřit svuj názor, nebo se otevřít a u punku to platit dvojnásob. I když punk vlastně moc neposlouchám, tak jeho začátky nabízí opravdu zvučná jména kapel, které museli nějak prorazit a tenhhle film to skvěle popisuje. Navic videt Taylora Hawkinse, bubenika Foo Fighters, hrát Iggyho Popa, je jako celý film, lahůdka!

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Není důležitý si lámat hlavu nad tim, proc se snaží tenhle film zaujmout fekalním humorem atd. Sice je to film prakticky o ničem, ale na nic si nehraje a spíš si chtěli spolu tito herci natočit film, u kteryho se spolecne zasmeji a ja se smal s nimi!

Výlet s mámou (2012)

Až moc velká oddechovka, ale jsem rád, že jsem to viděl.

Volte mě! (2012)

Od první minuty se tenhle pokus o komedii dělajíci si srandu z Ameriky horší a upadá a proto vysí vlajka pouze s jednou * a ne s padesáti. .

Conan (2010) (pořad)

Opravdu jedna z nejlepších show, kterou tenhle svět viděl. Myslím, že nepřeháním. Akcelerace, nadhled, fantazie, ale hlavně Conan!

Nebezpečná rychlost (1994)

Akční lahůdka, která má hlavu a patu. Bohužel musím strhat body za bizardní kousky, jako Supermanský autobus, nebo matrix pod autobusem.

jOBS (2013)

Bohužel jsem se nedočkal triumfálního filmu, který si tento bezesporu génius zaslouží. Už to, že film se začal natáčet rok po jeho skonu, je důkazem, že jde o komerční věc, za kterou nestojí ani desetina ambic k tomu, aby představili takovou (filmovou) vizi , jako měl Steve Jobs.

Samotáři (2000)

Trojan a Macháček v životních rolích, trošku trávy, hodně humoru s nesmrtelnými hláškami a nadsázka, která nesmí v dobré českém filmu chybět. Těchto filmů, nebude nikdy dost.