Suprhrdina (2008)

Je to sice kravina, ale nevím jak vy, já se u toho náramně bavil.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Není to zase tak hrozné, mě to celkem baví, ale to TURBO BOOST bylo daleko líp provedeno ve staré verzi.

Sejmi je všechny (2007)

Zajímavý akční kousek s mnoha vtipnými hláškami, který v žádném případě nenudí.

Tohle je Sparta! (2008)

Neskutečná hovadina!!! Ale místama jsem se i zasmál, a Carmen Electra byla kočka jako vždy:)

Mamma Mia! (2008)

Film je velice příjemně natočený, písničky jsou solidně nazpívané a můj oblíbený Pierce Brosnan se ukázal v jiné roli než ho známe. Trochu mě nazávěr zklamalo, že se nevyřešila hlavní zápletka filmu.

Películas para no dormir: Para entrar a vivir (2006) (TV film)

Jedná se o celkem napínavý horor s výbornou atmosférou, ale nevím, aby měl chlap a dvě ženské nahnáno z jedné staré ujeté babky mi přišlo dost legrační. Já bych takovou babku chytil za pačesy proliskal a vyhodil prvním oknem, ale co tam s ní prováděli oni, bylo dost stupidní. Kdyby její roli obsadili nějakým psychopatickým týpkem, šel bych s hodnocením mnohem výš.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Čekal jsem, že to bude jen velmi slabý odvar jedničky jak to u hororů bývá, ale tento mě velmi mile překvapil. Hodně se mi líbila postava, kterou ztvárnil Henry Rollins, škoda že ho ti parchanti dostali:(

Nesvatbovi (2005)

Moje bezpochyb nejoblíbenější komedie, která ani na okamžik nenudí.

Útěk do divočiny (2007)

Film se mi docela líbil, ale nedokázal jsem se nějak ztotožnit s myšlením hlavního hrdiny.