Kickboxer (1989)

Velice mě zaujalo, jak při závěrečném zápase se Vandamovi zázračně rychle hojily rány, které mu způsobil Tong Po rozdrceným sklem. Mimo to Kickboxer pro mě patří k těm lepším "vandamovkám"

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Steven Spielberg ukázal, že ani po 19 letech nezapomněl točit Indyho tak, jak ho máme rádi. Vzhledem k tomu jak je Harrison Ford starý, jsem počítal s tím, že se ve filmu nebude vyskytovat příliš akčních honiček, rvaček apod. Naštěstí opak byl pravdou, mám takový pocit, že jsem v tomto snímku zhlédl daleko více adrenalinových scén než v jakémkoliv předchozím díle. Možná mohlo být přídáno na plátno trochu více humoru, ale nevím, o hlášky se mi to mohlo zdát ochuzené z toho důvodu, že jsem viděl verzi s titulky, a tím hlášky téměř zanikly, jelikož v angličtině nejsem příliš zdatný. Nicméně jak vyjde dabovaná verze, okamžitě se na ni vrhnu. Co mě předem trochu zamrzelo, bylo, když jsem zjistil, že se ve filmu neobjeví Sean Connery v roli Indyho otce, ale Shia LaBeouf si naopak zahrál Indyho syna, což dle mého názoru filmu jedině prospělo. I když dle hodnocení to neodpovídá, Indiana Jones a království křišťálové lebky je pro mě nejlepší díl hned po Poslední křížové výpravě. Doufám že tímto filmem Indiana Jones nekončí, ale také ať to zase netrvá 20 let;).

Rebelka (2006)

Hlavní hrdinka se chová jako opravdově "hustá borka" až mi to lezlo místama už na nervy. Až do záverečné souteže mi film přišel celkem nudný. Jediné co se mi na filmu líbilo byla asi opravdu jen hudba a z části závěr.

Můj soused zabiják (2000)

Bruce Willis v roli zabijáka, kterého nic nemůže naštvat víc, jak majonéza plácnutá na hamburgeru a jeho soused Matthew Perry, jako věčně nervózní zubař Oseransky, kterého vlastní žena chce zabít, nám dohromady dává obrovskou porci zábavy a nezapomenutelných hlášek. "Věříš víc masovému vrahovi nebo své ženě?" "Musím odpovídat?" :D 85%

Velkej biják (2007) odpad!

Nejhorší film, na kterém jsem kdy byl v kině.

Cellular (2004)

Když jsem tento snímek videl poprvé, seděl jsem přikovaný k televizi a hleděl co se bude dít dál. Film má po celé jeho trvání slušné tempo a nenašel jsem hluché místa což je samozřejmě dobře. :)

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Po dlouhé době se mi konečně naskytla k zhlédnutí kvalitní komedie v doprovodu velmi solidní hudby. Hugh Grant si s touto rolí poradil přímo bravůrně a jeho taneční kreace byly vemi originální. Nesmím opomenout také velmi vydařený úvodní klip, který od začátku nasadil vysoké tempo.

Chlípnost nade vše (2004) odpad!

Vydržel jsem se na to dívat téměř celou hodinu, ale co je moc to je moc.

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006) odpad!

Tohle je asi nejhorší horor co jsem kdy viděl. Naprosto nudný, absolutně žádné napínavé místo, scéna kde bych se polekal se taky nenašla a naprostá debilita hlavních hrdinů už mě naprosto odrovnala. Tohle "dílo" je jenom o řezání lidí. S*ačka !!! 2%