Star Trek (2009)

Jen tak na úvod. Před promítáním pouštěli trailery na Transformers 2 a Terminátora 4, které jsou pro mě s Avatarem nejočekávanější filmy roku a po zhlédnutí filmu se bojím (ačkoli vypadají trailery moc dobře), že se Star Treku ani jeden nepřiblíží. Jistě to nejlepší, co jsem kdy ze Star Trek téma viděl. A vůbec, čím je Star Trek novější tím přibývá na kvalitě. Jestli jsem si někdy stěžoval, že v seriálů není dostatek vesmírných bitev a lodí, tak po tomto díle to beru zpět. Hned na začátku nasadí film, v podobě několika velmi povedených akčních scén, opravdu velmi vysokou laťku, kterou se mu daří držet po celou délku, herci jsou perfektně vybraní, včetně mého oblíbeného šaška Pegga, o kterém jsem si před zhlédnutím myslel, že se tam hodit nebude. Efekty dokonalé a hlavně se jima nešetřilo a mám stejný problém jako ostatní: koho hrála Winona Ryder jsem si musel dohledat dodatečně na internetu. Jediné, co mě mrzí, že film nebyl v 3D - 98% Zhlédnuto v kině v den premiéry. Dobře investovaných 119 Kč.

Mamka & taťka (2008)

Lepšího zvrhlíka pro tátu najít nemohli, byl dokonalý po všech stránkách a strašně se mi líbil i jeho přízvuk, dokonalá byla i hlavní hrdinka. Film neskutečně uchylný a totálně mě dostal do atmosféry. 80%

Khun krabii hiiroh (2004)

Ze začátku mě tahle šílená komedie moc nebrala, ale všechno se změnilo s příchodem mistra na scénu. Snad první film se zombie hadem. 60%

No Time for Nuts (2006)

Cestovat časem dokáže i průměrně inteligentní veverka. 80%