Jurský masakr (2012)

I ty efekty bych odpustil,i když v dnešní době jsme zvyklí na jiné parádičky. Herci?.....to snad byla parta lidí vybrána z davu. Jinak předvídatený až do konce,do kterého(a to se fááákt divím) jsem vydržel až do konce. Co mě ale nesmírně sra.. byla ta roztřepaná kamera s výpadky,které měly dodat snad kakoby na autentičnosti. No a ten konec..................To fakt asi Neeeeeee!

Díra u Hanušovic (2014)

Herecké obsazení naprosto skvělé,a skvěle zahrané postavy,dějově však o ničem. Ale koukatelný snímek. Lepší průměr.

Hercules (2014)

No rozhodně jsem čekal víc. Nebylo to úplně zlí,ale hodně tomu chybělo. Johnson si celý film ukradl jen pro sebe. Každá jiná postava byla totálně nevírazná. Ale to byl asi záměr. Jinak vizuálně to nebylo vůbec špatný. Pěkné obrázky. Bohužel jsem tu postrádal různá nestvůry,které se objevily pouze ne začátku. To byla jen škoda.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Jo, ták tohle byla paráda! Jednička letadla mě moc nenedchla-oproti dětem. Za to dvojka byla parádní,zřejmě příběh letadla nestačil,chtělo to oživení a to v podobě hasičů a záchranářů. Za mě.....jeden z nej. animáků. Jedna z mála dvojek co překonala jedničku. K tomuhle parádnímu animáku se za nedlouho určitě vrátím,a nejen já.....

Zakázané uvolnění (2014)

Rozhodně slabej Hřebejk. Po shlédnutí filmu zůstane asi jen hudba....Zakázané uvolnění..... Ovšem Ondřej Sokol nezklamal,a Hana Wagnerová příjemě překvapila. Uplně zlé to nebylo,spíš film pro něžnější pohlaví. Za mě Slabší průměr.

Joe (2013)

Průměrný příběh z Amerického vidlákova s naprosto skvělím Nicolasem Cagem. 70%

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Drácula-Neznámá legenda Je film který má čím zaujmout. Povedené akční-bojové scény,hororové momentky jsou také vydařené a hlavní hrdina Luke Evans je charizmatický a simpatický. A krátká stopáž filmu jen prospěla. Za mě 70%.

Na hraně zítřka (2014)

Opravdu originální a zábavné akční sci-fi se skvělím Tomem Cruisem.

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Další hodně nepovedená dvojka,oproti povedené jedničče,se kterými se roztrhl pytel. Bony a klid se zařadili mezi neúspěšné dvojky typu Dědictví 2,Sněžěnky a machři po 20 letech atd. Co nám filmaři po úspěšném prvním filmu,po 20,30.letech zkazí dál..................doufám že už snad nic. Bony a klid 2,ještě větší sra..a než jsem čekal.-Bohužel!

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Zatím nejlepší Česká komedie tohoto roku co jsem viděl. Opravdu zábavné. Skvělé duo Donutil-Dolanský.