Creed (2015)

Konečně pořádné a důstojné (ukončení) předání štafety série Rocky. Tohle rozhodně patří k těm lepším filmům na tohle téma. M.B.Jordan jako důstojný potomek Apolla Creeda. Stallone si rozhodně kromě zlatého globa zaslouží konečně i Oskara a ještě za jeho nejslavnější postavu. Stallonemu za jeho postavu v CREED tleskám.

Titanic: zrození legendy (2005) (TV film)

O Titaniku toho bylo načeno už spoustu. Tento napůl hraný dokument dává Titaniku zcela nový rozměr. Co předcházelo prvnímu vyplutí od samého počátku.

The Program: Pád legendy (2015)

Role Lance Armstronga se parádně zhostil vinikající Ben Foster. Podle mě se jedná o jeho nejlepší herecký výkon. U filmu byla jen škoda že byl převážnou částí zaměřen na doping,a už míň se jednalo o závodění,fyzickou přípravu a o přímo život okolo Armstronga. Za mě 70%

Spectre (2015)

S Danielem rozhodně nejslabší Bondovka.

Medvědi (2014)

Ano zezačátku mi dětinský komentář trošku vadil,pak jsem si zvykl a nakonec mě dokonce bavil. Parádní dokument se vším všudy. Tohle nejde než sledovat ve 100% kvalitě,která dodá dokumentu to pravé. Pak jde o velký filmový zážitek.

Sedmero krkavců (2015)

Konečně.....po velmi dlouhé době fákt pořádná pohádka. Naštěstí klasika,do které se nikdo nesnažil narvat mraky speciálních efektů a triků. Klasická Božena Němcová odvyprávěná v nádherných exteriérech Vysokých Tater a Slovenských lesů,a na krásném Českém hradě Zvíkov.Dobře vyvážený humor,a drama. Naprosto výborné duo Issová-Bydžovská.

Špión (2015)

Normálně tento tipům filmů nedávám tolik,ALE....Opravdu jsem se po dlouhé době upřímě řechtal. Mohlo to být i tímže jsem koukal s partou lidí co se smějí moooc rádi. Každopádně smích je nakažlivý a já se bavil náramě. Statham-dobrý,McCarthy-lepší,ovšem nejvíc mě bavila neznámá Miranda Hart.

Everest (2015)

Parádní drama s nádhernými záběry a skvělímy herci. Nevšední filmový zážitek.

Válečná banda (2015)

Hodně velká slabota,vyloženě stráta času!