Zneuctění (1964) odpad!

Sprostý remake filmu Rašomon od geniálního Akiry Kurosawy...smrt všem remakům!!!

Ulice (2005) (seriál)

Průměrný český seriál...dějově je to dost břečka....jednu hvězdičku dávám za občasný dobrý vtípek, jednu za občasný dobrý díl a jednu za Anh Thu Nguyen Thi, nic víc...

Vikingové (1999)

Docela hezký film, sice trošku dějově kulhající, ale jinak se mi víceméně líbil

Rafťáci (2006) odpad!

Volné pokračování onoho staršího odpadového filmu??? To je odpad na desátou!!!

Snowboarďáci (2004) odpad!

Začátek sice vypadal dobře, sem tam dobrý vtip, štědrovečerní večeře byl prostě dokonalý skeč, ale dál už to nestálo za nic. Ve chvíli odejzdu dvou trotlů na hory se film změnil na neskutečnou kravinu, a smršť naprosto trapných vtipů. Hrůza

Digimon (2000) odpad!

Co dodat k filmu který vzal tři dobré japonské filmy, setříhal je, změnil dabing i příběh. Kterak z dobrých japonských filmů vznikají americké odpady

Prostě sexy (2002) odpad!

Pár zajímavých vtipů. Hodně, hodně debilních vtipů, naprosto nezábavný příběh, kleopatra má pravdu mělo by se to jmenovat "Tři mětské krávy" nebo něco na ten způsob. Fůj! Hanba!

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

Čirá lolkovina, Mel Brooks u mě má další zářez. Vír úžasných skečů, jehož vrcholem je sluha Mrkal, šerif z Lotringemu, maur Hepčik, a rabín. Hlášky jako: "Však to znáte, tenhle provaz není pro vás" nebo: "Hej Mrkale!" "Říkals mej Hrkale?" měly skutečně říz. a ačkoliv tomu hodnocení ostatních uživatelů nenapovídá, tento film patří skutečně do zlaté síně parodií.

Spaceballs (1987)

Opravdu dokonalá parodie na Hvězdné valky, šílení Spaceballové, Lone Starr a Fňuk...pardon...Blaf v akci, mistr Yogurt, zpívajíci vetřelec a další obyvatelé komického vesmíru. Tento film má prostě šťávu a můj non-stop smích při každém zhlédnutí této dokanalosti je dostačujícím důkazem.