Garfield 2 (2006)

Ale vono to neni zas tak spatny, koukat se na to da. Ale stejne je na tom nejlepsi cesky dabing Vladimira Cecha

Fenomén (1996)

Jeden z nejlepsich filmu s Johnym Travoltou. Taky bych se chtel naucit cizi jazyk za pul hodiny :)

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Koukat se na to dá, ale jedničku to neprekona. Jediny co me na tom filmu mile prekvapilo, bylo vic scének se Scratem (ale nejlepsi byla jak vymlatil ty piraně) :D

Dnes zemřeš! (2005)

Steven Seagal jako bohuzel vsichni ostatni lidi starne a trochu tloustne a filmy s nim posledni dobou nejsou na spicich zebricku, ale tenhle film byl nahodou velmi dobry.

Děsnej doják (2006)

Trapas - ne že bych se u toho OBČAS nezasmál (proto ta jedna hvězda), ale nektere parodie proste nejsou tak stavnate jako napr. Scary Movie

Červený drak (2002)

Pro mě nejlepší film s Hannibalem. Nevim - nejak se mi nelibili ty predchozi, samozrejme ted nemluvim o hereckem vykonu Anthonyho Hopkinse, ten byl famozni

Constantine (2005)

Nijak zvlášť velkolepý kousek. Ale Satan to nádherně okořenil. Podruhe jsem se na to podival a o jednu hvezdu povysil

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Taková dobrodružná komedie s Jakiem Chanem, cesta kolem světa a u toho samozřejmě Jakieho komediální bojové umění. Spravedlivé 4 hvězdičky

Božský Bruce (2003)

Tak jsem si rikal ze Jima Carreyho moc nemusim, že je to jenom prumernej komik co dela porad stejny xichty, ale tenhle film byl BOZSKY

Vítejte v džungli (2003)

Parádní příběh napínavý až do samého konce. The Rock má stoprocentně zajištěnou budoucost jako akční herec