Michael (1996)

Je pravda, že příběh není nadprůměrný, vedlejší herci vás taky nijak nepřekvapí, ale když jsem poprvé videl obtloustlého, chlupateho a zarostleho Johnyho Travoltu coby anděla, jak si jde ze schodů jenom v trenkách pro pivo a cigaretou v puse, tak jsem proste nemohl jinak nez ohodnotit maximalnim poctem hvezd

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Dokonale neuvěřitelné, neuvěřitelně dokonalé. Tim Burton si tímto filmem získal můj velký obdiv. Nádherný film se stále a stále lepším Johnnym Deppem (jen ty modré oči mě štvali-ale to k tomu patřilo). Takovou fantazii, dokáže převést na plátno jen takový velikán jako je Tim Burton. Velmi podařené dílo

RRRrrrr !!! (2004)

A tak navrhuji.....................................................to je dobry napad :) Paradni komedie.................................nemaaaaaa chybuuuuuuu

Prci, prci, prcičky (1999)

Kdyz se rekne teenegerska komedie tak nikdo nerekne nic jineho nez Prci, prci, prcičky. Tak jak to ze sem da nekdo jednu nebo dve hvezdicky - kdo mi rekne ze se u tohohle filmu nenasmal dosyta tak nema co delat na tomhle svete

Ostrov (2005)

Velmi originalni napad s ostrovem, na ktery se kazdy chce dostat, ale on vlastne vubec neexistuje

Okrsek 13 (2004)

Nejlepsi francouzska akce co kdy byla natocena

Ochránce (2005)

Tohle ne - Vin Diesel je proste drsnak jemu neslusi zastera a babsky role

Muž bez stínu 2 (2006)

Pro me velke sklamani po trochu nadprumerne jednicce

Můj soused zabiják (2000)

Velmi zajímavaá krimi-komedie v čele s vinikajicim Willisem. Ale Matthew Perry byl taky dobrej. Moc dobra komedie

Mistři hazardu (2005)

Kdo mohl čekat něco jineho nez komedii atomovych rozmeru - dat dohromady Scotta a Knoxvillea zarucuje 100% uspech