Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Tak to jo. Tomuhle říkám komedie. Občas jsem to fakt musel pauzovat protože už to něšlo vydržet :) zvlášť u Jaye a mlčenlivýho Boba. A ještě něco - fakt dost dobrej soudtrack

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Naprosto nejlepší talk show jakou znám. Krause prostě miluju jak pohotově své hosty "utře" :)

Mr. Bean: Animované příběhy (2002) (seriál)

Animovaného Mr. Beana kreslil sám velký Rowan Atkinson. Až je to k nevíře, jak se sám dokázal nakreslit a jak tomu dodal všechny své pohyby a obličeje

My dva a křen (2006)

No jasných *****. Co bysme taky mohli čekat od komedie, s Owenem Wilsonem. Že?

Obávaný bojovník (2006)

Kromě filmu Tygr a drak pro mě nejlepší film s Jetem Lim. Nevím co bych k tomu dodal, prostě se mi stly Liho fakt líbí.

Tělo na tělo (2002) odpad!

No co to je?? To je film s holywoodským duem Liu, Banderas?? Jasný odpad. Žádný děj

Rozchod! (2006)

Parádní komedie. Vince je prostě jednička. Musím se přiznat, že když si šla Jennifer Aniston pro kolu rovnou ze sprchy, tak jsem na tom byl stejně jako Gary :))

Gang v útoku (2006)

Abych řekl pravdu, tak jsem od tohohle filmu zas tak moc nečekal. The Rock a Xzibit v drama?? Byl jsem ovšem rád, že jsem se pletl. Moc dobrej film a parádní výkon The Rocka a příjemnéj příběh (akorát jsem v tom moc viděl film Coach Carter).

Starsky & Hutch (2004)

Já prostě komedie se Stillerem a Wilsonem miluju. A nezapomeňte: "Na medvídka Huggyho se nesahá" :)

Stormbreaker (2006)

Tenhle film mě docela překvapil, myslel jsem si, že nebude stát za moc, tak jsem si ho v půjčovně pořád ne a ne půjčit. Čekalo mě ovšem milé překvapení. Slabší příběh, ale dobrá akce a skvělé obsazení rolí (v čele s Mickey Rourkem). Takověj hodně HODNĚ mladej James Bond :)