Srbský film (2010)

Naprosto dekadentní a bizarní filmový zážitek, který nejde přesně zařadit, nicméně je zde nutné ocenit herecké výkony, které považuji za majstrštyk. Valná část příběhu se točí kolem morbidního a fetišistického druhu porna, který je nazýván"životem." Hodnocení 7/10

Mama (2013)

Moc dlouho se mi nestalo, abych se při hororu lekl, proto jsem byl překvapen s jakou frekvencí se mi to stávalo v tomto filmu. Jistě, určitou část odvedla atmosféra kina, ale i tak se bezpochyby jedná o jeden z nejkvalitnějších hororových zážitků, škoda jen, že u těch lekajících scén režisér nezůstal, některé záběry na "mama" mě vskutku rozesmály. Hodnocení 9/10

Atlas mraků (2012)

Pěkné zpracování, jen zpočátku chaoticky působící prolínání časových úseků. Ale během těch necelých 3 hodin se ten zmatek vytratí, bohužel další faktor, který ubírá dojem z filmu, je celkem podstatný, a to nepříliš chytlavý děj. Naštěstí valnou většinu nedostatků v ději, zahlazuje perfektní hudební doprovod. Co k tomu dál dodat, možná jen to, aby jste se nepokoušeli násilně pochopit příběh, opravdu to není potřeba, on si najde cestu sám. Hodnocení 8/10

Temný rytíř povstal (2012)

Naprosto strhující, fantastické, filmové představení, bez jediné vady na kráse. Hodnocení 10/10 :)

Nedotknutelní (2011)

Příjemná komedie, plná emocí, smíchu a samozřejmě příjemné hudby od Einaudiho. Hodnocení 10/10

Insidious (2010)

Zřejmě to je jen moje zdání, ale skoro každý nový horor snad začíná stěhováním a vybalováním krabic. Každopádně to nemění nic na faktu, že u tohoto hororu to krásu neponičilo, to možná jen pár scén a herecký výkon dětí. Nemůžu sice říct, že bych se u Insidious bál, ale patří mezi nejkvalitnější horor posledních let. Hodnocení 10/10

Iluzionista (2006)

Všechno je jen iluze!! Tak co je potom realita? Hodnocení 10/10

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Myšlenka tohoto filmu je dobrá, jen je problém v uplatnění herců, kteří tam za Stallonem hrajou jen křoví. Snaha nahustit do filmu každého vysloužilého herce, jen kvůli tomu, že hrál kdysi dávno v nějakém klasickém filmu stylu "rambo" , a dát mu 5.minutový prostor aby mohl vystřílet "milion" lidí ztrácí na logičnosti. Hodnocení 8/10

Rebelka (2012)

Nepříliš zdařená vykrádačka z medvědích bratrů a možná trochu i ze šreka. Hrdinka, stejně jako její tři bratři působí nadmíru protivně, jediné co se dá tomuto filmu nechat je celkem zdařilé grafické zpracování. Hodnocení 4/10

Scooby-Doo (2002)

Naprosto infantilní slátanina, která se hodí tak maximálně pro děti docházející na první stupeň základní školy. Hodnocení 2/10