Another Gay Movie 2: divoká jízda (2008) odpad!

Po pár minutách znechucení jsem musel film vymazat. Nechutnej film a ještě nechutnější jsou herci. Hodnocení 0/10 a to jen díku tomu, že se oficiálně nedá jít do mínusu.

Než si pro nás přijde (2007)

Nehledě na to, že je to údajně film pro seniory, co tady tak čtu. Jsem se skvěle bavil, dlouho jsem u filmu neprojevoval tolik empatie jako u tohoto snímku. Nejen proto, že jsem fanoušek Morgena Freemana, ale i díky né tak čekanému konci. Hodnocení 10/10

Sinister (2012)

Průměrný horor, upřímně nevim čím to je, jestli horory ztratily veškerý svůj šmrnc, nebo já jsem čím dál víc skeptičtější. opravdu jen průměrný horor , opravdu mě to zklamalo, podle hodnocení, která tady jsou, jsem čekal perfektní horor a ono nic. Hodnocení 5/10

Deník Bridget Jonesové (2001)

Perfektní ztřeštěná komedie, která se řadí ke klasikám 21. století. Hodnocení 9/10

Resident Evil: Odveta (2012)

Je smutné, že se produkuje jeden díl za druhým, od 3 dílu to jde s Resident Evil stále z kopce. Milla Jovovich je stále super, ale to co představuje už je poněkud horší. Jedna akční scéna za druhou bez nějakého hlubšího významu. Zpracování není také kdo ví jaké, takže nezbývá už nic co jiného napsat, slabší průměr a to jen díky tomu že jsem fanoušek série Resident Evil. Hodnocení 4/10

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

No kde začít, jelikož jsem četl knížku tak jsem samozřejmě věděl o celém ději, jen mě zajímalo jak moc bude film ochuzen. Po shlédnutí filmu jsem lehce zklamaný. S očekáváním celého příběhu jsem šel do kina a to co jsem tam dostal, byla pouhá třetina. Je logické že je to komerční tah, ale upřímně čekání na další pokračování podle mě jen diváka odradí. Abych se odebral vůbec k filmu. Příběh je z počátku celkem nudný, pak se pomalu rozjíždí a když je v plném proudu, tak skončí. Upřímně nevím co si o tom myslet. Většina trpaslíků je jen do počtu, protože se vše točí ve směs kolem Thorina, Gandalfa a Bilba. Hodnocení 7/10

Chata v horách (2012)

Velice dobře zpracovaný film, který mi ovšem připomíná alespoň z části ( film 13 duchů). Na začátku filmu, už jsem tento film, trochu předpojatě, ale i tak zařadil do filmů, které bych hodil do koše. Ale vybírání předmětů ve sklepení, jako způsobu vyvolání nějakého přízraku ve mě vzbudilo dojem, alternativy, která dává filmu rozšířenější pole působnosti. Zkráceně super film. Hodnocení 9/10

Noc v Roxbury (1998)

Noc v Roxbury - no co říct, pro mě prostě filmová klasika, ať to vypadá jak chce tak to má svoje kouzlo. Nezapomenutelná píseň "what is love" kterou když slyším, tak si hned představím Douga a Steve jak tak blbě házej hlavou, a nedá mi to a prostě mi to vykouzlí úsměv na tváři. Taková hloupá komedie, která je super :) . Hodnocení 10/10

Bůh masakru (2011)

Perfektní film, zde je vidět jak málo je potřeba k vytvoření "zázraku" . Nač mít k dispozici pláže, hotely, bary a jiná místa k vytvoření komedie, když postačí byt a chodba. Různorodost každé postavy, je tady aplikována tak perfektně, že divák nemůže předpokládat vývoj situací s takovou jistotou, což je u filmů v dnešní době něco fascinujícího. Hodnocení 10/10

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Je smutné, že snaha vydělat peníze se promítá až tak moc do filmového průmyslu, že je opomíjena i ta zásadní věc, a to kvalita filmu. Děj ubohý, nic víc k tomu říct nejde. Hodnocení 1/10 a to jen za snahu!!