Království lesních strážců (2013)

Snaha o zkonstruování jakéhosi vtipného příběhu, které se zhruba povedlo, grafické zpracování je taky poměrně zdařilé, ale jinak film nevyniká žádnou originalitou. Možná jen označení slimáka jednoho z lístků "plochej ksichte" , které opravdu dokázalo pobavit, spolu s ještě párem dalších scén, po kterých následují opravdu slabé momenty. Jeden z nich, zde vytváří otec Mary, který je ohromně nemotorný, jestli byl záměr scénáristů, aby to vypadalo komicky, tak se jim to opravdu nepovedlo, neboť spíš děj akorát protivil. Hodnocení 5/10

Nespoutaný Django (2012)

Nikterak zajímavý film, který i přes veškerou "nabouchanost" známých herců do filmu zůstává, alespoň pro mě naprosto nudný a předvídatelný. Pár vtipných hlášek prostřídaných párem slušných scén a tím to končí. Hodnocení 5/10

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Burtonovská klasika, řadící se s trochou nadsázky, kvalitě mrtvé nevěsty, postavičky jsou stejně zvláštní možná i zvláštnější, což je samozřejmě takovým standardem, kterým se Burton odlišuje od jiných režisérů podílejících se na tvorbě animovaného filmu. Příběh nenabízí skoro nic zajímavého kromě běhajícího "zombiepsa" a pár přerostlých zvířátek. Avšak sparky alias zombiepes, je natolik nedílnou součástí, jako zoufalé výkřiky Viktora, když Sparky umírá. První animovaný film, který mě donutil uronit slzu. Hodnocení 8/10

Iron Man 3 (2013)

Naprosto perfektní podívaná, prokládaná humornými vložkami. Robert Downey Jr. zde potvrzuje, jak perfektní herec je a že nikdo jiný IRON MAN být nemůže. S úsměvem na tváři jsem hltal celý film od začátku do konce a nemohl jsem odejít z kina jinak než na 100% spokojený. Hodnocení 10/10

Fontána (2006)

Jeden ze snímků, který nevím kam zařadit. Vizuální zpracování filmu opravdu nevyniká nějakou noblesou, za to však herecké výkony ano. Film sám o sobě podává jisté zamyšlení nad smrtí jako jeden z mnoha a to trošku bizarním způsobem. Hodnocení 5/10

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

U tohoto filmu bych použil označení, nemastný, neslaný. Příšerné počítačové efekty, které vyhnaly veškeré klady prvního dílu hodně daleko pod zem, jediná světlá stránka je hudební podbarvení děje, za které dávám právě dvě hvězdičky. Zkráceně děs a hrůza, bohužel ne v rámci žánru. Hodnocení 2/10

Ils (2006)

Upřímně do hororu to má hodně daleko, nebyla tu jediná lekačka, atmosféra stejně o ničem, navíc si nedokážu představit, že by se dospělí lidé, kteří nejsou indisponován, nedokázali ubránit dětem do 15 let. Jen další z příspěvků, který mě dokáže jen vytočit. Hodnocení 4/10

Jack a obři (2013)

Další z kvalitních filmů řadících se k fantasy žánru, upřímné zklamání je kvůli stopáži. Na můj vkus až moc krátký konec, bez nějakého grandióznějšího finále. O příběhu se nemá cenu vyjadřovat, všechny jsou totiž na jedno brdo, ale díky propracovanější grafice to působí jinak. Hodnocení 7/10

Zkažená mládež (2007)

Další z mnoha poukázání na problematiku týkající se šikany, kterou lze považovat jako jedno z tabu společnosti. Filmově nic moc, každopádně tématicky zajímavé. Film, který nemohl skončit jinak než takto, snad každý,alespoň já si to myslím, kdo by se dostal do takové fáze by jednal podobně. Hodnocení 5/10

Pokémon (1997) (seriál)

Nedokážu si vysvětlit tak nízké hodnocení, s postupem času je sice dosti jasné, že pohled odrostlých dětí, které na tom vyrůstaly, léta zkreslí, ale to nic nemění na faktu, že to je takový kultovní seriál. Hodnocení 7/10