Bez soucitu (2010)

Já se bavil. Travolta tam vypadá frajersky a dobře hraje. Až zhubnu, tak si oholím hlavu a přistřihnu pradku. Budu jako on a nebo jako Perníkovej táta :-). Toho koksu sežerou asi kilo a jsou v pohodě :-). No, každopádně. Určitě bych to ale nezařadil do "béčkových" akčňáků. Scénář je dobře zvládnutý. Travolta je tak trochu moc superman,ale o to více jsem se smál, když po schodišti padá jeden Pákistánec za druhým. Osobně mě Travolta sedí do takovýchto rolí. A Meyers hraje kurňa dobře. Na pohodu jede dějovou linku jako profík.

Trosečníci vesmíru (2002) odpad!

vydržel jsem to jenom proto, že jsem si do tabletu dal jinou kartu a jinej film jsem neměl. Ten stav beztíže je opravdu maso :-). A komické je pozorovat, jak venku v prostoru někdo jako levituje, ale za sklem v raketoplánu mají normální gravitaci. To mě rozervi na dva kusy :-). A bezvadně umírají po zásahu kulkou. Takovéto: ááách - pohled do kamery a spadnutí na zem :-) :-)

Diktátor (2012)

Jo,jo. Film je také aladin :-) :-). A scéna z vrtulníku je top. "už si viděl můj kosmodisk ?" Hi,hi. To mě rozsekalo.

Život pod vodou (2004)

Náhodou, je to ulítlé - dobře ulítlé. Samozřejmě je to kravina, o tom žádná, ale měl jsem chuť si s nima zaběhat :-). je tam spousta zajímavých nápadů a režie je na víc hvězd. Je to jeden z filmů, kde si říkám: kurňa, proč na tu kravinu furt myslím :-).

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Já na to nekoukám jako na propagandu. Já to mám prostě rád - jako seriál. Ať mě třeba komunisto bijci umlátí, ale, kdo napíše že to je kinematografický odpad, tak si nevidí ani do vlastních trenek. Major Zeman protíná tu nejhorší dobu. Ten zhnusený 48 rok a dál. Je to svinstvo, o tom žádná. Ale co to má kua společného s díváním na seriál? Notabene na dobrý seriál..... No, každopádně, každý může být rozdílný názor. To bejvá...

Cesta do pravěku (1955)

Když by měl Zeman peníze co stál Jurský park, tak to by bylo asi divů. Co se dá všechno udělat s barvou, lepenkou dřevotřískou,... Smeknout je málo Pane Zemane. Pro mě je to kultovní snímek. Dám mu pokaždé v TV přednost před vším.

Švýcarský Robinson (1960)

Zajímavé. Knihu jsem jako dítě četl několikrát. Filmové dílo je odpad. Jednu hvězdu jsem dal jen kvůli pozitivní stopě která ve mě zůstala z knížky.

2 roky prázdnin (1974) (seriál)

Z té černobílé televize jsem cítil vůni moře. Doteď mám chuť si dát kapku brandy s vodou a jít štípat dřevo. A také souhlas s Gimlim. Karel Černoch zní i v mém srdci. A jeden čas jsem to měl i jako zvonění na telefonu. A to prosím asi cca v 35 letech :-)

Modrá laguna (1980)

jedna * za nostalgii, kdy jsem to viděl dabované Hejmou na VHS a čuměl jsme na palmy, jedna * za její kozy a postavu, jedna * za romantiku mládí.