Pochyby (2008)

Komorní film, ve kterém určitě září všichni herci, přesto však nemá to něco, co by ho udělalo působivějším. Možná je to divným postojem Donaldovy matky, možná přílišnou schopností sestry Meryl Streep odhadnout lidi, aniž by cokoli věděla. Škoda, myslím, že z tohohle tématu se dá dostat mnohem víc.

Milionář z chatrče (2008)

Roztomilý film s krásnou hlavní hrdinkou a trochu nepovedeným závěrem. Nechápu, že tohle natočil zrovna Boyle.

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Nedělní filmy na ČT1 vždycky beru s velkou rezervou, ale tentokrát jsem byla nadšená skvělými, opravdu bezchybnými hereckými výkony, uvěřitelným příběhem a výbornou atmosférou. A proto mě překvapuje, že si tady ani 70% nezasloužil. Možná trošku předsudky, nemyslíte? Přinejmenším za Trojana!

Next (2007)

Dávám 3*, protože mám slabost pro Cage. Jinak nudné a nedotažené, kdybych platila za kino, určitě by mě to dost naštvalo.

10 způsobů lásky (2008) (TV film)

Na české poměry celkem ucházející televizní snímek s trapným začátkem, ale celkem zajímavým koncem.

Pasiáns (1969) (TV film)

Film, který vedle Ucha trochu zapadl, což je velká škoda. Mrazí.

Goyovy přízraky (2006)

Přes poměrně nízká hodnocení jsem zhlédla několik skvělých herců v příběhu, který nenudil.

Duna (1984)

Dokonalé přepracování Herbertovy klasiky na filmové plátno. Dala bych 4*, ale za barona Harkonnena ta poslední navíc.